Як відрізнити солодкі мандарини від кислих: корисний лайфхак

image

Як відомо, найкращий спосіб купити смачні фрукти, у тому числі й мандарини – скуштувати їх. Однак така можливість є не завжди. На щастя, визначити, чи мандарини будуть кислими, можна за кількома зовнішніми ознаками.

Досвідчені господині, шопінг для яких давно став звичним заняттям, впевнені – краще купувати цитруси на вагу, ніж упаковані в сітку. У другому випадку набагато вищий шанс того, що трапляться кислі або сухі плоди, а також ті, у кожній часточці яких міститься кілька кісточок.

Окрім цього, щоб зробити правильний вибір, варто оцінити колір мандаринової шкірки. Соковиті і солодкі фрукти, як правило, яскраво-жовтогарячі, тоді як блідо-жовті мандарини, та ще й із зеленню, що проступає, напевно виявляться несмачними.

Вважається також, що солодші ті цитрусові, які мають тонку шкірку. Мандарини, що мають товсту шкірку, найчастіше з кислинкою.

Зрештою, перед тим як скласти мандарини в пакет, зважте кожен плід у руці. З двох фруктів краще вибрати той, який важчий – він буде соковитішим і смачнішим.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter