Як відмити пляму на пуховику без прання: допоможуть 3 дешеві домашні засоби

s 1 638x391

Кожен із нас хоча б раз обливався кавою чи чаєм на вулицю, а ще гірше капав гірчицею чи майонезом із хот-догу на свою улюблену курточку. Проблема в тому, що кожне прання пуховика в машинці скорочує термін його служби. А тому треба навчитися відмивати плями з куртки чи пальта своїми руками.

Як відмити пляму на пуховику без прання? Допоможуть у цьому кілька інгредієнтів, які, напевно, є в кожному домі.

Нашатирний спирт. Прекрасно підійде для пуховика світлого відтінку, з чорним і кольоровим може статися зворотний ефект і відіпратися не тільки пляма, а й колір. Половину столової ложки нашатирю треба розвести у 3 столових ложках теплої воли. Губкою, ватним диском або чистою ганчіркою засіб наносимо на пляму, натираємо та змиваємо чистою губкою.

Як відмити пляму на пуховику без прання: допоможуть 3 дешеві домашні засоби

Зубний порошок та гаряча праска. Якщо на куртці жирна пляма, то беремо аркуш паперу і накриваємо ним пляму, проходимося гарячою праскою - в цей момент гаряче повітря розтопить жир, а папір його вбере. Після цього зверху на пуховик насипаємо зубний порошок, розтираємо, залишаємо на 30 хвилин - за цей час засіб вбере залишившийся жир, і змиваємо чистою губкою.

Оцет та пральний порошок. На пляму на пуховику наносимо розчин із 0,5 л оцту та 2 ст. л. прального порошку. Губкою наносимо мильний розчин, а щіточкою затираємо пляму. Після цього мильну піну збираємо чистою ганчірочкою, промиваємо забруднене місце та висушуємо.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter