Як самостійно зробити генератор для роутера - поради

2079464

Через екстрені та віялові відключення електроенергії в Україні робочий процес призупиняється, або взагалі не може продовжуватися через відсутність інтернету.

У цьому випадку вам стане в нагоді генератор для роутера, який можна спробувати створити самостійно. Детальніше про це розповідає MC.today.

Вам знадобляться:

  • автомобільний акумулятор;
  • дроти;
  • затискачі-"крокодили";
  • штекери для роутера.

Автомобільний акумулятор може видати 12 вольт, яких буде достатньо для живлення роутера. Однак, врахуйте, що деякі моделі працюють від адаптерів на 9 вольт, а отже для цього генератора вони не підійдуть.

Також важливо, щоб використовувати оптоволоконне з’єднання. Наразі деякі провайдери надають послугу GPON, яка подовжує роботу інтернету навіть якщо у вас немає світла.

Затискачі-"крокодили" можна зняти зі старої електронної помпи для автівки. Прикріпить до неї дроти і припаяйте штекери. Після цього перевірте полярність мультиметром і переконайтеся, що правильно підключили "плюс" і "мінус".

Таким чином, ви зможете роздавати Wi-Fi на кілька пристроїв (наприклад, телефон і ноутбук). Якщо вам необхідно підключити до бездротового інтернету лише один пристрій через LAN-кабель, то для цього вам буде достатньо живити тільки GPON і вже від нього живити пристрій.

Так само ви можете заряджати свою техніку, або використовувати акумулятор для освітлення приміщення. 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter