Чому телефон швидко розряджається: лайфхаки для власників гаджетів

D7F71D04 434F 4F70 A48F 5855FDC9098E

В Україні через удари РФ по цивільній енергоінфраструктурі постійно вводять віялові або аварійні відключення електроенергії. Тому дуже важливо, щоб смартфон максимально довго тримав зарядку та залишався у строю.

"Апостроф" розповідає, чому гаджет може підвести.

Знос батареї

Дізнатися про стан акумулятора можуть власники телефонів на Android та iOS, набравши комбінацію: *#*#4636#*#*. Після цього слід відкрити меню, в якому потрібно вибрати вкладку "Інформація про батарею". Власники iPhone, у яких iOS, починаючи з версії 11.3, можуть переглядати цю інформацію в налаштуваннях пристрою.

Морози та спека

Сучасні телефони мають чудові камери, а обсяг оперативної пам'яті перевершує багато комп'ютерів. Водночас гаджети не пристосовані до використання при сильних морозах. Ці проблеми починаються зі спекою, коли смартфони залишають на поверхні, на яку потрапляють промені. У цих випадках батарея розряджається швидше, ніж зазвичай.

Яскравість дисплея

Звичайно, гортати щось у телефоні в темряві ніхто не хоче, тому параметр встановлюють у межах 80-100%. Ось тільки на цьому рівні енерговитрати досягають пристойних обсягів, тому батарея розряджається в 1,5-2 рази швидше.

Безліч функцій

Якщо постійно включені всі ресурсні функції (Wi-Fi або мобільний інтернет у режимі модему, NFC, Bluetooth, GPS тощо), то немає нічого дивного в тому, що навіть батарея з енергозапасом 5000 мАч розряджається за дуже короткий час.

Проблеми зі зв'язком

За містом, де зв'язок ловить не дуже добре, телефони традиційно садять швидше. Телефон постійно перебуває у пошуку стабільного зв'язку, заради цього йому доводиться витрачати додаткові ресурси.

Віруси

Мобільні віруси, шахрайське програмне забезпечення для виконання своїх завдань вимагають енергії, яку отримують від батареї телефону. Тому потрібно мати на гаджеті антивірус, а також потрібно не завантажувати програми з неперевірених та ненадійних джерел, оскільки з високою ймовірністю вони здатні шкідливе програмне забезпечення.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter