Магніти на двигун авто: лайфхак від водіїв зі стажем

uikjh82ihv

Будь-який автомобіліст хоче, щоб силовий агрегат машини працював, не вимагаючи ремонту якомога довше. Експерти розповіли про найпростіший та найефективніший лайфхак на цю тему, який можна застосувати практично на будь-якому транспортному засобі з двигуном внутрішнього згоряння, пише MMR. 

Якою б чудово не була олива, залита в двигун, повністю виключити знос частин, що труться, вона не в змозі. Що відбувається з будь-яким двигуном у процесі його експлуатації? Потроху стираються і частини циліндро-поршневої групи, і вкладиші шатунів з колінчастим валом – у відповідних місцях.

Цей процес означає поступове перетворення частин мотора на металеву стружку. Якщо цей залізний «пісочок» накопичуватиметься в моторному мастилі, що циркулює по двигуну, він виконуватиме роль абразиву. Щоб відловлювати цей та інші типи забруднень, придумано спеціальний фільтр.

І найчастіше цей елемент системи змащування працює без нарікань. Однак дорогі якісні фільтри іноді підробляють. Крім того, в умовах подорожчання всього і вся для обслуговування автомобілів багато водіїв економлять і купують фільтри оливи неперевірених, але недорогих брендів. В обох випадках велика ймовірність, що фільтр не справлятиметься зі своїми завданнями і металеві продукти зношування залишатимуться в оливі й руйнуватимуть двигун.  

Але є простий спосіб підстрахуватись від такого розвитку подій – магніт. При цьому зовсім не обов’язково ламати голову, намагаючись якось встановити магніт усередину двигуна. Достатньо буде того, що він буде зовні блоку циліндрів, але в безпосередній близькості від оливи.

У першому випадку ми прилаштовуємо його до фільтра оливи. Це ідеальне розташування, оскільки гарантує, що вся стружка залишиться там, де їй і належить збиратися. Другий варіант – встановлюємо магніт на піддоні картера мотора. Дуже добре, якщо там є захист двигуна — він розширює можливості кріплення нашого девайсу. При цьому стружка випадатиме на дно картера і залишатиметься там до моменту заміни оливи.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter