5 простих вправ для преса

ukyjth121

Геть нудні вправи на прес, які нагадують про уроки фізкультури. Качаємо прес по-новому!

1. Підйом корпусатехніка виконання: початкове положення — лежачи на спині, коліна зігнуті, ноги під кутом 90 градусовПоднимаем корпус до колін, відриваємо лопатки, руки тримаємо паралельно полувиконать обов’язково першим цю вправу. 3 серії по 15 разефект: працюють м’язи Преса, зміцнюються м’язи спіни

2. »Книжечка ” техніка виконання:початкове положення — лежачи на боці, опорна нога зігнута в коленеРука, на якій лежимо, витягнута вперед, друга зігнута в лікті, підтримує головуОдновременно згинаємо і підтягуємо верхню ногу до себе і корпусом тягнемося до зігнутої ноги.Кут між ногою і підлогою 90 градусовупражненіе виконується з широкою амплітудою:

3 серії по 15 разеффект: зміцнюються косі м’язи Преса, працює чотириголовий м’яз бедра3. Підйом нігтехніка виконання:початкове положення лежачи на спині, злегка відірвати ноги від підлоги, трохи зігнути в коленяхНоги повинні бути абсолютно розслабленими, тяжелимиподнімаем з цього положення ноги вгору повільно на 10 рахунків, і так само повільно на 10 рахунків опускаємо вниз, не торкаючись полаСнова вгору-вниз, і так 15 разів. Вправа досить важке, але ефективне: зміцнюються м’язи преса і спини.

4. Шагітехніка виконання:Опора на руки і ноги, спина пряма, вся вага на рукахотриваем по черзі ноги і крокуємо на місці з носка на пяткуВажно, щоб спина не йшла наверх, а трималася в одному положеніефект: зміцнюється задня поверхня стегна, сідничні м’язи, працюють м’язи пресса.

5. Відштовхування і підйом від полатехніка виконання:початкове положення лежачи на животі, лікті зігнуті, опора на долонівиталківаем себе вгору, спочатку відриваючи лопатки, потім стегна, встаємо на п’яти, руки прямі, опора на поліз цього положення знову опускаемсявиконувати 15 разеффект: задіяні майже всі групи м’язів, зміцнюються спина, ноги, прес, біцепси.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter