Маразм міцніє: воротар збірної Росії назвав Бубку та Блохіна "найвеличнішими російськими спортсменами"

14d9043283f2ef6d93cf2750e6a3a5b4

Голкіпер збірної Росії та леверкузенського "Баєра" Андрій Луньов, схоже, не надто розбирається в світі спорту.

Так, в коментарі для Werkself Magazin, 31-річний воротар чомусь вирішити назвати Сергія Бубку та Олега Блохіна "найвеличнішими російськими спортсменами".

 "У Росії її є велика кількість великих спортсменів, тому важко виділити одного. Але якщо я маю назвати когось, то це Олександр Овєчкін, який виграв Кубок Стенлі у складі "Вашингтон Кепіталз" і безперечно є одним із найкращих хокеїстів усіх часів. У дитинстві мені подобалося дивитися Олімпійські ігри, і стрибун із жердиною Сергій Бубка, природно, також є одним із кумирів.

Найбільший російський футболіст? Звичайно, Лев Яшин — зразок для наслідування для кожного голкіпера, оскільки свого часу він був найкращим у світі голкіпером. Його ім'я асоціюється з перемогою СРСР на чемпіонаті Європи 1960 року. На жаль, Яшин помер у 1990 році, за рік до мого народження. Пізніше враження на мене як на воротаря справив Рінат Дасаєв, але також було багато великих польових гравців, таких як Олег Блохін", цитує слова Луньова Sport24.

Додамо, що свої нагороди Бубка зібрав під прапорами СРСР та України. Що стосується Блохіна, то він виступав за київське "Динамо", австрійський "Форвертс" та кіпрський "Аріс", а також за збірну СРСР. Обидва спортсмени ніколи не мали та не мають жодного відношення до Росії. За вийнятком, коли Блохін очолюв "Москву" в сезоні 2007/2008.

Коли народився Луньов (1991 рік, прим.), то він міг бачити виступи Бубки під "синьо-жовтим" прапором, а Блохін на той час вже завершив кар'єру. В 2003 році він очолив збірну України, а до цього він працював у низці грецьких колективів.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter