Які речі знадобляться в авто влітку: список для водія

7594ce72 eed721d62acaf70de036fae71fbe88d2

Автомобільні мандри влітку мають свою специфіку. Спеку і буяння природи позначаються і на стані машини також. Тому потрібно постійно возити з собою кілька речей, які допоможуть уникнути проблем з машиною у теплу половину року.

Сонцезахисна шторка

Навіть за пару десятків хвилин салон авто влітку може нагрітись до дуже високої температури. Звісно, вона буде не тільки неприємною для водія та пасажирів. Це може негативно позначитись і на стані деяких деталей та вузлів авто. Щоби захистити машину і себе, потрібно постійно мати у багажнику сонцезахисну шторку. Принаймні від прямого сонячного проміння вона салон авто захистить добре.

Шкребок

Якщо взимку на вікна автомобіля налипає сніг, який треба відчищати, щоби поліпшити собі поле огляду, то влітку цю ж проблему створюють комахи. Особливо на великій швидкості вони сильно прилипають до скла. А ще з часом можуть присихати, і тоді без миття вікон не обійтись. Тому досвідчені автомобілісти рекомендують якомога швидше прибирати такі забруднення шкребком для снігу. Особливо якщо ви їдете кудись далеко і не матимете змоги у будь-який момент завернути на мийку.

Додатковий вентилятор

А це вже гаджет для водіїв, які постійно пересуваються з пасажирами. Він допоможе зробити атмосферу комфортнішою на задньому ряді сидінь, куди автомобільний кондиціонер дістає гірше. Такий вентилятор працює безшумно і досить ефективно полегшує спеку для пасажирів.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter