Костянтинівська майстерня «WoodLike» дивує не тільки українців, а й іноземців

7343728853327 nДмитро та Наталя Поколенки – родина підприємців з Костянтинівки, розпочали виробництво сувенірної продукції своєї майстерні «WoodLike» у 2019 році, позиціонуючи себе як «родинна майстерня».

У Дмитра завжди була мрія робити щось своїми руками. Так в один момент і було прийнято рішення на заощадження купити лазерний верстат та виготовляти з нього перші сувеніри, які пов’язані, в першу чергу, з культурою та історією Донецького регіону.

«Ми хотіли розвіяти міф, що Донеччина – це не тільки заводи та підприємство, а ще й важливий осередок культурної діяльності з великою історією», – каже Наталя.

Усього у майстерні станом на зараз близько 80 найменувань різної продукції (магніти, аксесуари, канцелярське приладдя, новорічні прикраси, дерев’яні бокси, пазли, ігри для дитячого розвитку і багато іншого). Одна з найпопулярніших розробок - мапа України, де поруч з кожною областю знаходиться візерунок української вишивки. Цікаво, що візерунки вишивки на кожній області — це тисячі маленьких отворів, завдяки чомуможна робити вишивку прямо по дереву.

Але вторгнення росії все змінило. Проте Дмитро та Наталя не склали руки! Зараз сім’я Поколенків разом з бізнесом переїхала до Києва, знайшли великий приватний будинок, де можна було одночасно і жити, і облаштувати власну майстерню.

Майстерня «WoodLike» почала працювати на другий день після переїзду. Серед асортименту товарів з’явились нові патріотичні позиції, однією з яких є Маріупольська тематика.

Через п’ять місяців після релокації майстерня «WoodLike» змогла відновити довоєнні обсяги замовлень. З початку повномасштабного вторгнення продукція набула популярності за кордоном - дерев’яні сувеніри Поколенків уже поїхали подорожувати Європою.
«Наші сувеніри поїхали до Швейцарії, а до того – в Канаду, Штати. За кордоном зараз шалений попит на українську продукцію, і як би то не було дивно - іноземці дуже часто замовляють мапу України», - з гордістю кажуть подружжя.
Український народ – незламний та нескорений!
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter