Поліцейські та вибухотехніки розповіли про мінну безпеку дітям деокупованого Святогірська

648303c2b0639335027322

Правоохоронці навчили малечу діям в разі виявлення небезпечних предметів і показали види боєприпасів, що можуть зустрітись у будь-якому місці. Такі заняття дуже важливі насамперед на тих територіях, де нещодавно відбувалися бої з військами країни-агресора. 

Для забезпечення мінної безпеки поліцейські Донеччини проводять серію профілактичних заходів, спрямованих на інформування мешканців регіону, передусім – дітей.

Одне з таких занять відбулося в Святогірську, що рік тому був захоплений військами рф. Зараз тут проживає 227 дітей, переважна більшість з яких повернулась додому восени минулого року, після деокупації міста.

Ювенальні поліцейські та вибухотехніки розповіли про мінну безпеку дітям деокупованого Святогірська

Вулиці та будинки мають сліди жорстоких боїв, після яких залишилося чимало небезпечних предметів. У місті та навколишніх лісах багато мін та вибухових пасток, що навмисно встановили окупанти. Нещодавно на протипіхотній міні підірвалась літня жінка, яка випасала кіз на березі річки.

З міркувань безпеки дітей та їхніх батьків зібрали в одному з бомбосховищ. Ювенальні інспектори обласного управління превентивної діяльності та Краматорського райуправління поліції розповіли про порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів. Співробітник вибухотехнічної служби ГУНП продемонстрував види боєприпасів і пояснив, яку небезпеку становить кожен з них. Допомагали правоохоронцям представники благодійного фонду «Слов’янське серце».

Юні мешканці Святогірська жваво спілкувались з правоохоронцями. Виявилось, що деяким з них вже доводилось бачити «вживу» міни та гранати, а також чути від дорослих про знайдені «розтяжки».

На завершення заходу ювенальні поліцейські роздали дітям браслети для безпечного руху по дорозі у темний час, а також солодощі від волонтерської організації.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter