У Краматорську відновив роботу Сервісний центр МВС

6ec4d89e ed0653dfd640fb6da391f110cb47bd4a

У Краматорську відновив роботу Сервісний центр МВС № 1443. 

Про це повідомили у Головному Сервісному центрі МВС.

Це вже другий сервісний центр МВС, який розпочинає надавати послуги в Донецькій області, а також уже 144-ий, який відновлює свою роботу в Україні під час повномасштабного вторгнення росії.

Центр знаходиться за адресою: м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 5. Приміщення, яке раніше зазнало ушкоджень під час бойових дій уже відремонтоване. 

У Сервісному центрі Краматорська можна отримати повний спектр послуг з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, з відновлення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, відновлення та обміну посвідчень водія, складати теоретичний та практичний іспити, отримати свідоцтво про допуск до перевезення небезпечних вантажів.

Послуги надаються, як і у всіх наших закладах — за попереднім записом. Талон попереднього запису можна отримати в терміналі безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС або оформити онлайн

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter