Як відбувається друк на пакетах

заказать логотип на крафтовых цветных пакетах с ручкамиПродукція з логотипом, слоганом чи іншими корпоративними ознаками потрібна для реклами. За її допомогою компанія постійно нагадує про свої товари або послуги, підкреслює турботу про клієнта. Це простий та ненав’язливий маркетинговий хід, що підвищує впізнаваність бренду.

Поліетиленові та паперові пакети з логотипами використовують торгівельні мережі, інтернет-магазини. Вироби, доповнені фірмовими знаками продавця, створюють обличчя компанії. Така продукція має бути в арсеналі кожної компанії, яка прагне зацікавити більше покупців та запам’ятатися.

SKHzcpR2R8Y0BywR6EqbrRRphyaMqPbLiHXaoOwX

Особливості друку на пакетах

Для нанесення фірмових знаків використовують як великі, так і маленькі вироби ー фасувальні, «маєчки» та інші. Більшість компаній замовляють відразу декілька варіантів під різні типи товару. У процесі знадобиться обладнання для друку на пакетах, що забезпечить високу якість написів і зображень. Саме такі пристрої можна знайти в каталозі компанії «Домінанта».

Пакет із нанесеним на нього логотипом або слоганом перетворюється на ефективний рекламний інструмент. Якщо раніше компанії замовляли друк на виробах із поліетилену, зараз від них намагаються частково або повністю відмовлятися. На заміну таким моделям приходять міцні паперові, більш безпечні для навколишнього середовища. Їх можна використовувати скільки завгодно разів.

На пакети можна наносити різноманітну інформацію ー все залежить від задач й побажань замовника. Проте зображення або напис мають бути яскравими, добре читаємими й помітними. Тільки в цьому випадку вони постійно привертатимуть увагу споживача. Наприклад, назву й контакти можна зробити чорно-білим, а слоган та логотип ー кольоровими чи навпаки.

Яке обладнання використовують для друку на пакетах

Під час вибору пристрою важливо враховувати формати та матеріали, які використовують у компанії замовника. Одні замовляють малі обсяги, іншим потрібен великий тираж, адже товарів та покупців багато. В тому чи іншому випадку потрібна техніка, яку можна легко інтегрувати в загальний виробничий процес, щоб оптимізувати його.

Важливо, щоб пристрій для друку на пакетах працював швидко, точно виконував заданий макет і забезпечував високу якість. Сучасним підприємствам також варто звертати увагу на обладнання, здатне працювати з мінімальною участю людини. Саме такі моделі можна придбати в компанії «Домінанта».

Це ー офіційний дистриб’ютор британського виробника Domino UK Ltd. В його каталозі представлені такі принтери:

  • термотрансферні. Це моделі з двома варіантами ширини друкувальної головки. Підходять для нанесення тексту, коду або зображення, використовуються для друку на етикетці, фользі, плівці;
  • універсальні швидкі. Таке обладнання створене з урахуванням сучасних вимог та особливостей виробництва. У кожній моделі встановлений довгий рулон ріббону, тому змінювати його часто не доведеться;
  • термоструменеві. Універсальні моделі з використанням до двох друкарських головок. Універсальні, підходять для різних галузей виробництва, ними можна керувати на відстані через додаток. Працюють зі швидкістю 300 м/хв, відрізняються компактними розмірами, підходять для двостороннього друку.

У компанії «Домінанта» також можна придбати обладнання для маркування, яке постійно використовують на підприємствах. Це сучасні пристрої, які забезпечують високу точність та якість друку.

Для нанесення фірмових знаків і зображень на пакети варто використовувати пристрої від компанії «Домінанта». Вони працюють швидко, чітко відтворюють задані параметри та не потребують великих витрат.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter