Простий лайфхак з морозильною камерою, який допоможе зменшити споживання електроенергії

9826f70ce3346e982e145c70df0b0fb9

В більшості випадків саме на кухні споживається найбільше електроенергії. Однак є один простий лайфгак, який допоможе знизити рахунки за світло. Пов'язаний він з морозильною камерою.

Більшу частину електроенергії морозильна камера витрачає на охолодження того теплого повітря, яке потрапляє всередину, коли ви відчиняєте дверцята. Чим менше в ній продуктів і більше простору, тим більше електроенергії буде використовуватися.

Тобто щоб тепле повітря не могло проникнути до морозильної камери під час її відкривання, краще повністю заповнювати простір. Також їжа, яка вже лежить всередині, виділяє холод, тому нові продукти швидше заморожуються, а повітря - охолоджується.

Виходить, якщо морозильна камера повністю заповнена, це допомагає економити гроші на електроенергію. Але що робити, коли немає можливості придбати стільки продуктів? Існує один простий лайфхак.

Достатньо всього лише заморозити воду в кількох пляшках чи вакуумних пакетах, і ви зможете економити електроенергію. Ще один варіант - засипати до звичайних пакетів лід та розкласти їх між продуктами в морозильній камері. Слідкуйте, щоб ці предмети займали всередині якомога більше простору. В цьому випадку лайфгак спрацює і тепле повітря не зможе проникати до камери, коли дверцята прочинені.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter