Яку роботу можуть знайти мешканці Краматорська у місті та інших регіонах країни

kak nayti rabotu vozmojnosti 1024x679 

Через війну багато мешканців нашого міста втратили роботу. Ми вирішили зробити огляд вакансій, які пропонує Державний центр зайнятості. Ми шукали вакансії, як по Краматорську, так і в інших, більш-менш безпечних регіонах нашої країни. Адже багато краматорчан евакуювалися з міста і робота їм потрібна.

Ми скористалися порталом Державної служби зайнятості України www.dcz.gov.ua. На цьому сайті є розділ «Єдина база вакансій по Україні», але він, на жаль, поки не працює. Тож ми діяли через пошук, вводили назву міста чи регіону.

0 11 

Те, що ми побачили, і що стосується всіх регіонів, це те, що, по-перше, робота є. А по-друге, зарплатню пропонують ну дуже невелику.

Краматорськ

Пор Краматорську ми знайшли вакансії переважно для чоловіків. Так, пропонують роботу слюсаря у закладі середньої освіти, сторожів, інкасаторів, підсобних робітників, охоронників. Зарплатня – 7-8 тис. грн. за місяць.

Трохи більше платять техніку з підключення інтернету – 11 тис. грн. Найбільше пропонують лікарю-педіатру – 15 тис. грн. Також жінкам можна попрацювати оператором поштового зв’язку за 11 тис. грн. за місяць.

Дніпро та область

Так як багато наших мешканців евакуювалися саме до Дніпра та області, то ми приділили підвищену увагу цьому регіону.

У Дніпрі потрібні вчителі англійської мови, фізики та асистенти вчителів, викладачі закладів професійної освіти, соціальні педагоги із зарплатнею від 6,5 до 9 тис. грн. за місяць. Багато лікарів різних профілів, із зарплатнею від 15 тис. грн. за місяць. Хірургу пропонують 20 тис. грн. зарплатні. Потрібні і медсестри – зарплатня 13 тис. грн.

Також шукають касирів торгівельного залу (зп 6500 грн.), пакувальники будівельних сумішей (зп 12000 грн.), коваля (зп 1000 грн.), продавців (зп 6572 грн.), водіїв (зп 11000 грн.), швачок (зп 14000 грн.).

По області потреби майже ті ж самі: потрібні вчителі, навіть керівник закладу освіти, лікарі, а також представники робітничих професій.

Полтава та область

Також багато містян евакуювалося до Полтави та області. Тому ми приділили увагу і цьому регіону.

Полтаві також потрібні швачки, тут їм навіть обіцяють більшу зарплатню, чим в Дніпрі – 17 тис. грн. за місяць. Закрійнику пропонують 18 тис. грн. за місяць. Також гарну зарплатню пропонують методисту в сфері освіти – 17 тис. грн.

Ще в Полтаві шукають викладачів закладів вищої освіти та професійної совіти, медичних працівників, продавців, машиністів бульдозерів, екскаваторів і представників робітничих професій (ливарник, обрубувач, слюсар та ін.). Зарплатні викладачам пропонують від 7 тис. грн. на місяць. Робітничі професії – від 6,5 до 15 тис. грн. за місяць. Машиністи – від 12 тис. грн.

В області також можна влаштуватися педагогом-організатором, психологом, дояркою, водієм, прибиральником, продавцем. Зарплатня у педагогів, як і у продавців і водіїв – від 7 тис. грн. У оператора машинного доїння – 10 тис. грн. за місяць.

Кропивницький та область

Це місто та регіон також дали прихисток чималій кількості краматорчан.

В Кропівницькому шукають на роботу прибиральників службових приміщень (зп 6500 грн.), медичних сестер (зп від 6500 до 13000 грн.), кухарів (зп 6500 грн.), двірників (зп 6500 грн.), кондукторів (зп 7000 грн.).

Вчителем англійської мови можна працевлаштуватися за 7000 тис. грн., фахівцем із зав’язків з громадськістю та пресою – за 8500 грн., вихователем в освітньому центрі – за 14000 грн. Також шукають вчителя польської мови на 0,5 ставки за 6000 грн. за місяць, викладача закладу професійної  освіти – 6500 грн., вчителя хімії у школу – 9000 грн. Ще потрібні продавці, водії – зарплатня 6500-1000 грн. відповідно.

Найбільшу зарплатню серед вакансій пропонують юрисконсульту підприємства – 15000 грн.

Львів та область

Перші евакуаційні потяги з Краматорська вирушали саме до Львову. Багато людей виїхало за кордон, але багато й залишилося. Тож ми не могли обійти увагою це місто та регіон.

Львову потрібні продавці – зарплатня від 9000 грн. за місяць, кухари, кондитери та пекарі – зарплатня від 10000 грн. Є декілька вакансій бухгалтерів – зарплатня від 7000 до 16000 грн. Також потрібні двірники та прибиральники за 6500 грн. за місяць. Можна працевлаштуватися касиром в банку за 12500 грн. Ще місто шукає чимало вчителів з предметів «Захист Вітчизни», образотворчого мистецтва , англійської мови – зарплатня від 9000 грн.

Найбільшу зарплатню серед опублікованих за останній тиждень вакансій ми побачили у водіїв-міжнародників. Їм обіцяють платити 30000 грн. Потрібен досвід роботи від 3 років.

По області багато вакансій вчителів різних профілів, кухарів, кондитерів, продавців. Рівень зарплатні – такий же, як і у Львові.

Рівне та область

До цього міста та області також проводяться евакуаційні рейси, тож ми проаналізували, ким можна влаштуватися в цьому регіоні.

Відкривають пропозиції вакансій швачки з зарплатнею від 12000 грн. за місяць. Вакансій за цією професією дуже багато, тож швачкам, які ще не евакуювалися, можна їхати саме в рівне.

Також пропонують вакансії продавців – від 7000 грн., водіїв – від 13000 грн., слюсарів, вантажників – від 7000 грн.

Шукають також вчителів початкових класів – зарплатня від 8000 грн. Пекарів, кондитерів – зарплатня 6800 – 9000 грн. У дитсадки потрібні помічники вихователя та музпрацівники – зарплатня 6500 грн.

Одеса та область

Для тих, хто поїхав в евакуацію до Одеси, ми також пошукали вакансії.

В Одесі потрібні вчителі біології, фізики, музики – зарплатня від 7000 грн. за місяць. Також шукають бухгалтерів – зарплатня від 11500 грн. Інженери-програмісти та системні програмісти – зарплатня від 9000 до 18500 грн.

Можна працевлаштуватися листоношою за 6500 грн., слюсарем за 12000 грн., матросом за 8000 грн., сортувальником поштових відправлень за 8000 грн., двірником за 6500 грн., машиністом крана за 6500 грн., продавцем за 6500 грн., пожежником зат 8000 грн., маляром за 15000 грн. за місяць.

Більш-менш нормальну зарплатню пропонують, окрім програмістів та малярів, водіям транспорту на міських маршрутах – від 20000 грн. за місяць.

Підсумки

Проаналізувавши наявність вакансій по ряду регіонів, куди евакуювалося багато краматорців, ми підсумуємо, що робота є, але далеко не всі професії зараз потрібні. Найбільшим попитом користуються професії продавців, швачок, водіїв.  Також гарні шанси для працевлаштування у лікарів і непогані у педагогів.

На жаль, заробітні плати, в своїй більшості, пропонуються маленькі. Багато робот пропонують за мінімальну зарплатню. Як прожити на ці гроші, якщо ти переселенець і знімаєш житло за гроші, а не живеш в тому місті, що пропонує держава, незрозуміло.

0 13

Всі вищевказані вакансії розміщені на порталі Державної служби зайнятості України. Потрібно тільки в пошуку обрати регіон та місто чи населений пункт, що вам потрібен.

0 12

Кожна вакансія має свій порядковий номер, за яким виможете звернутися до місцевого центру зайнятості із запитаннями щодо працевлаштування. Також на сторінці кожної вакансії розміщені адреси та контактні телефони центрів зайнятості міста або населенного пункту.

Ще ви можете розмістити своє резюме на порталі. Це також підвищує шанси на працевлаштування.

Бажаємо вам успішного пошуку роботи та достойної зарплати!

1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 4 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter