Наталія Капуста: «Наша лікарня не припиняла свою роботу ні на один день»

dtmo infekcionnoe otdelenie kramatorsk.jpg2 

Дитяче територіальне медичне об’єднання у Краматорську продовжує працювати і надавати медичну допомогу маленьким мешканцям міста.

Як живе лікарня зараз і хто їй допомагає «Восточному проєкту» розповіла генеральний директор ДТМО Наталія Капуста.

- Наталія Вікторовна, не дивлячись на важкі часи, на війну, лікарня продовжує працювати. Які послуги надаєте зараз?

- У зв'язку з військовою агресією Російської федерації проти України наше життя змінилося кардинально. Ми багато чого вимушені були позбутися. Але є речі які людина повинна мати попри всі негаразди. І серед них - як першочергове право - можливість отримання медичної допомоги. Саме тому, усвідомлюючи свій обов'язок перед громадою, наша лікарня не припиняла свою роботу ні на один день.

dtmo infekcionnoe otdelenie kramatorsk.jpg4Наразі у нас працює приймальне відділення, об'єднане відділення з педіатричним та інфекційними ліжками, реанімаційне відділення та частково поліклініка.

- Які вузькі дитячі спеціалісти працюють зараз у Краматорську?

- В поліклініці працюють: лікар ортопед-травматолог, лікар офтальмолог, лікар інфекціоніст, рентген-кабінет, діагностична лабораторія, дистанційно консультують лікар кардіолог, лікар ендокринолог, лікар невролог.

- Чи працює кабінет щеплень?

- З 01 серпня відновив роботу кабінет вакцинації від COVID-19, в наявності вакцини Coronovac та Comirnaty (Pfizer). Записатися на прийом або на вакцинацію можна в реєстратурі або за тел.(073)31-20-111.

- Чи багато лікарів поїхали через війну?

- Так, нажаль ми втратили майже 2/3 своїх кадрів, та сподіваємось що вони повернуться коли небезпека хоч трошки мине.

- Щоб ви сказали про тих, хто залишився?

- Ті що залишилися показують істинний прояв героїзму, я так вважаю. Бо страшно всім. Але ж ми підтримуємо друг друга щодня. Прислів'я "Разом нас не подолати" перевірено в дії.

dtmo infekcionnoe otdelenie kramatorsk

- Чи забезпечений мед заклад необхідними ліками?

- На сьогодні ми забезпечені медикаментами завдяки підтримці волонтерських та гуманітарних організацій різного рівня.

- Як будете зимувати, адже опалення централізованого не буде?

- Лікарня буде також забезпечена теплом взимку шляхом під'єднання до спільної мережі з Міською лікарнею #3. Яка в свою чергу влаштовує котельню на твердому паливі. На міському рівні питання забезпечення теплом лікарень знаходиться в пріоритеті, тому впевнена що все буде добре.

- Від кого лікарня отримує підтримку, кому хотіли б подякувати?

- Взагалі я б хотіла виразити подяку керівництву нашого міста. Меру Гончаренко Олександру Васильовичу, зараз керівнику військової адміністрації, і всій команді за стійкість та виваженість- є на кого рівнятись.

Окрема подяка нашим волонтерам, громадським організаціям та міжнародним гуманітарним організаціям, що неустанно надають допомогу медичним закладам, їх багато хотілося б відзначити всіх але боюсь когось забути!

Ну а саме більше хотілось би подякувати нашим військовим, які надихають нас своєю витримкою та героїзмом! Вітаю всіх зі святом - з Днем незалежності України! Ми обов'язково переможемо!

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 3 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter