flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Анатомія миру: в Україні запустили онлайн-експозицію про НАТО і майбутнє України в Альянсі

1578578

То що ж таке НАТО? Як Альянс із настільки різних країн зміг перетворитися на одну з найпотужніших організацій, що забезпечує мир на планеті? Які міфи про НАТО не мають нічого спільного з реальністю? І головне — де місце України в цій архітектурі безпеки? Аби раз і назавжди відповісти на ці запитання запустили онлайн-проєкт під назвою аНАТОмія миру


«аНАТОмія миру» — це масштабна онлайн-експозиція, що розповідає про історію створення НАТО, глобальні проблеми, з якими бореться Альянс, якою є його майбутня доля, та хто ці українці, які вже долучилися до миротворчих місій. 

«Велика сила — це велика відповідальність, а ще купа міфів, які цю силу оточують. Попри те, що вступ до НАТО вже давно є одним із найважливіших пріоритетів зовнішньої політики України, більшість інформації про НАТО є у відкритому доступі і гуглиться вона за два кліки, та все одно українці й досі не до кінця розуміють, якими є принципи роботи НАТО, та схильні довіряти упередженням, нав'язаним плітками та пропагандою», — кажуть організатори онлайн-експозиції.

Проєкт з різних боків розглядає мир та участь Альянсу в його забезпеченні, складається із розділів:

– Новітня історія миру. Це таймлайн із десятьма найважливішими подіями після Другої світової, які показують шлях світу, НАТО та України до миру.

– Найбільші небезпеки сучасності. Не лише війна загрожує людству та миру в усьому світі, а й тероризм, екологічні катастрофи, дискримінація чи кібератаки. Розповідаємо, чим займається НАТО, аби таких загроз ставало дедалі менше.

– Ті, хто забезпечують мир. Історії миротворців, які зробили особистий внесок у мир у всьому світі, та профілі організацій, які щодня роблять нашу планету безпечнішим місцем.

– Тест: що ви знаєте про НАТО. Можливість перевірити, наскільки добре ви знаєтеся на тонкощах роботи Альянсу і чи зможете відрізнити правду від міфу.

– Майбутнє миру. Про те, як виглядатиме світова безпека у найближчі десятки років і чому майбутнє нашої країни нерозривно пов’язане з НАТО.

«Я не бачу можливості для появи нової глобальної організації, яка би відповідала за безпеку на планеті. Згадайте, чому з'являлися Ліга націй та ООН? Це було після світових воєн. Без нового грандіозного конфлікту нова архітектура безпеки навряд чи може з'явитися. 

Тож Україні однозначно треба в НАТО. Це найбільша і найефективніша організація колективної безпеки у світі. Навіть шлях в Альянс є важливим — саме завдяки ментальним орієнтирам, яких ми набуваємо через стандарти та реформи», — підсумовує один з експертів проєкту, директор Центру міжнародної безпеки Валерій Кравченко.

Переглянути онлайн-експозицію «аНАТОмія миру» можна за посиланням.

Проєкт реалізований агенцією соціальних змін Platfor.ma спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» в межах проєкту «НАТО це люди», що фінансується Урядом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії («FCDO»).

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

evgenia

Вакцинация от коронавируса: что вы уже сделали?

Погода:

6°C
Краматорск

Влажность 100%

Ветер 5 м/с

Давление 747 мм

Курс валют НБУ на 27.11.2021:

RUB 1 RUB 0.35993
USD 100 USD 27.1033
EUR 100 EUR 30.5752

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта