1

flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

ТikTok попереджатиме про небезпечні для здоров’я челенджі

 630 360 1579446324 964

TikTok вживатиме додаткових заходів для боротьби з небезпечними для здоров'я онлайн-випробуваннями — челенджами.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Занепокоєння щодо безпеки користувачів соцмережі виникло на тлі повідомлень про отримані травми після участі в деяких таких челенджах.

Минулого року популярності набуло випробування Skull Breaker (Руйнівник черепів), за правилами якого двоє людей підставляють підніжку третій під час стрибка. Такі падіння часто закінчуються ударами потилицею об підлогу та відповідними травмами.

Цього року лікарі попередили про небезпеку для життя та здоров'я учасників Milk-crate challenge, в якому відчайдухам пропонується видертися на піраміди ящиків з-під молока.

Але, як зазначають експерти, не всі челенджі небезпечні, деякі також можуть бути позитивними. Наприклад, ice-bucket challenge (треба було перекинути на себе відро з водою), що допомогло підвищити обізнаність про бічний аміотрофічний склероз (БАС).

Для перевірки ефективності своєї роботи з виявлення шкідливих онлайн-викликів, TikTok провів опитування серед вчителів, батьків і 5400 підлітків віком від 13 до 19 років у Великій Британії, США, Німеччині, Австралії, Італії, Бразилії, Мексиці, Індонезії, В'єтнамі та Аргентині.

Трохи більше ніж один з п'яти опитаних підлітків брали участь в якихось челенджах. Але тільки один із 50 респондентів брав участь у «ризикованому і небезпечному» челенджі, і менше ніж один з 300 – у «дійсно небезпечному».

Під час опитування було вивчено широкий досвід підлітків в Інтернеті, без акценту на якусь одну платформу.

Вивчивши це питання, TikTok заявили, що технологію, яка «попереджає команди з безпеки про раптове збільшення кількості порушуючого контенту, пов'язаного з хештегами», буде розширено, «щоб також фіксувати потенційно небезпечну поведінку».

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

evgenia

Военный учет женщин. Как вы к этому относитесь?

Погода:

-3°C
Краматорск

Влажность 76%

Ветер 0 м/с

Давление 750 мм

Курс валют НБУ на 18.01.2022:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта