Нова книга Павла Куща "Зі швидкістю літа"

thumbnail IMG 5599

Видання "Зі швидкістю літа" включає сім веселих пригодницьких повістей, спеціально створених для дітей середнього шкільного віку.

3books.webp

Разом з випуском цієї книги, Павло Кущ запустив благодійний проект для збору коштів на підтримку воїнів Збройних Сил України.

"Всі кошти, отримані від продажу цієї книги, будуть спрямовані туди, де вони дійсно необхідні - на фронт, для визволення нашого південного та східного кордону від агресорів. Також, це стосується і мого рідного Запоріжжя та моєї рідної степової Андріївки", - пише Павло Кущ.

Ми закликаємо всіх наших читачів приєднатися до цього проекту та підтримати Павла. Купуючи книги для себе або як подарунок комусь, кожен може внести свій внесок у очікувану перемогу над агресивним східним сусідом.

Замовлення книг можна зробити на офіційному сайті автора: www.pavlokushch.com.

До першої книги увійшли найперші твори Павла Куща "Далі буде" та "Ревин хутір". Рукопис повісті «Далі буде» став одним з переможців загальноукраїнського конкурсу для молодих авторів «Грано­слов» 1993 року і мав вийти окремим накладом у столиці. Та щось не склалося, бо ж пам’ятаємо ті 90-ті роки! Перші повісті стали дійсно пророчими, бо далі було більше 12 книг для дітей, написаних на протязі 20 років.

Друга та третя книги включають захопливі повісті "Небувала "котострофа" та "Метеорит". Також до них входить "АБВ, або Операція "Ставкозавр", яка раніше була відзначена літературно-мистецькою премією імені Лесі Українки за найкращі твори для дітей та юнацтва. Крім того, тут знайдете "Чотири нявкісти і ВІН", видану у 2016 році, яку критики називають першою книгою для маленьких читачів, що весело й сумно одночасно розповідає про війну на Донбасі, в той час коли вона ще називалась АТО чи ООС.

Приєднуйтеся до читання та підтримки деокупації окремих територій України від окупантів. Зі швидкістю літа, або навіть швидше. Павло Кущ є лауреатом загальноукраїнських літературних премій імені Остапа Вишні та імені Лесі Українки.

Автор протягом майже чверті століття працював кореспондентом в Донецьку для загальноукраїнських газет (зокрема, "Урядовий кур'єр"), дві статутні терміни очолював Донецьку обласну організацію НСПУ та одночасно писав гумористично-сатиричні твори, а також захоплюючі повісті для дітей.

На цей час Павло Вікторович –  автор більше десятка книжок гумору, сатири та повістей для дітей. Він – лауреат літературних премій ім. Остапа Вишні та ім. Лесі Українки, переможець всеукраїнського творчого конкурсу НСЖУ “Золоте перо”, нагороджений відзнакою “Золота медаль української журналістики”, лауреат обласних премій імені Павла Байдебури, імені Григорія Кривди

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter