Російська армія в Україні на полі бою зазнає надзвичайно великих втрат: розвідка Британії

55 main v1677970862

В Україні російсько-окупаційні війська продовжують зазнавати надзвичайно великих втрат на полі бою.

Про це пише Рубрика, посилаючись на звіт розвідки Міноборони Британії станом на 12 березня.

"У той час, як росія продовжує зазнавати надзвичайно великих втрат, їхні наслідки відрізняються в різних регіонах країни.

Пропорційно до чисельності населення, найбагатші міста москва та санкт-петербург залишилися відносно "неушкодженими". Особливо це стосується сімей еліти країни", зазначили британські розвідники.

Аналітики повідомляють, що 21 лютого російські високопосадовці були сфотографовані в перших двох рядах аудиторії під час промови президента путіна про стан справ в країні. Проте відомо, що ніхто з їхніх дітей не служить в армії.

"У багатьох східних регіонах росії рівень смертності у відсотках від населення в 30+ разів вищий, ніж у москві. Подекуди найбільше втрат зазнають етнічні меншини. В Астрахані приблизно 75% втрат у казахської та татарської меншин", додали у британській розвідці.

Як у звіті наголошують, оскільки міноборони росії намагається розв'язати проблему постійного дефіциту військових, ізоляція заможніших і впливовіших елементів російського суспільства, швидше за все, залишатиметься головним міркуванням.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter