Окупантам важко відновити наступ. Британська розвідка назвала причину

aaa20

Дефіцит боєприпасів є, ймовірно, одним із головних чинників, які нині обмежують потенціал Росії.

Відхід Росії із західного берега річки Дніпро минулого місяця надав Збройним силам України можливість завдати удару по додаткових російських матеріально-технічних вузлах і лініях зв’язку. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії.

«Цілком ймовірно, що ця загроза спонукала російських логістів перенести вузли постачання, включно з пунктами перевалки залізницею, далі на південь і схід», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що російським логістичним підрозділам доведеться виконувати надто трудомісткі вантажно-розвантажувальні роботи із залізничного транспорту на автомобільний. Дороги згодом залишатимуться вразливими для української артилерії, оскільки вони рухатимуться для забезпечення передових оборонних позицій Росії.

«Дефіцит боєприпасів у Росії (посилений цими проблемами матеріально-технічного забезпечення) є, ймовірно, одним із головних чинників, які нині обмежують потенціал Росії відновити ефективні, широкомасштабні наступальні наземні операції», – йдеться в повідомленні.

 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter