Бійці звільнили 3 села на Донеччині і посунули ділянку фронту на 15 кілометрів

ima66ge

Українські військові досягли успіху на Донбасі. Їм вдалося звільнити з-під російської окупації 3 населених пункти у Донецькій області.

Збройні Сили України посунули ділянку фронту на 15 кілометрів. Російським окупантам довелося відступити.

Артилерія ворога на фронті не замовкає ні на хвилину. Але чисельна перевага противника не означає, що вони залишаються безкарними. Кожна наша відповідь завдає окупантам відчутних втрат. На окремих напрямках на Донбасі ЗСУ не тільки обороняються, а й поступово просуваються вперед,
– розповіли в Об'єднаних силах.

Там додали, що росіяни досягають певного успіху через чисельну перевагу в артилерії. Однак ворожі бійці не мають мотивації воювати, адже не розумію, для чого їм це.

Натомість наші військові мужньо та впевнено вступають у бій, адже знають, що за ними правда – вони захищають свої сім'ї та Батьківщину.

Успіхи ЗСУ на Півдні України

Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що українські військові перейшли у контрнаступ у Запорізькій та Херсонській областях. Сили росіян суттєво зменшилися у порівнянні з початком повномасштабного вторгнення.

ЗСУ просунулися приблизно до 10 кілометрів у бік тимчасово окупованого Мелітополя. Федоров наголосив, що це – надихає. Адже означає, що невдовзі наші військові звільнять захоплене місто від росіян. Міський голова зазначив, що українські оборонці виконують пекельну роботу, бо щодня ризикують власним життям.1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter