Пральна машина автомат: які функції полегшують домашній побут

thumbnail 6 48 49 pm

Сучасні пральні машини успішно справляються з різними завданнями — очищають від забруднень одяг, самостійно вибирають потрібний обсяг мийного засобу та режим прання для білизни, яка завантажена у барабан. Розумну техніку інтернет-магазин Фокстрот у Запоріжжі пропонує в асортименті моделей від іменитих брендів, у різноманітності дизайну, додаткових функцій. На наявність яких опцій варто звернути увагу? Розглянемо в цій статті.

Технології для ефективного прання

У сучасних пральних машин передбачені різні режими обертання барабана. Це дозволяє видаляти стійкі забруднення та одночасно захистити тканину від пошкоджень. Доступні режими: «Похитування», «Кручення», «Реверсивне обертання», «Хвилясте обертання», «Розгладжування». Інверторні двигуни, які прийшли на зміну колекторним моторам, відрізняються високим ККД та тривалим терміном служби. Інші переваги інверторного двигуна:

  • менше шуму під час роботи;
  • віджимання на високих обертах.

Пристрої з інтелектуальними системами підтримують нові програми прання. Такі машини здатні самостійно контролювати та регулювати процес та вносять за необхідності корективи. Оптимізація полягає у виборі температури, режиму обертання барабана, часу та інших параметрів залежно від кількості та ступеня забруднення білизни.

Корисні функції, які полегшують процеси управління

Сучасні моделі побутової техніки включаються та виключаються дистанційно за допомогою програми на смартфоні. У машинах можна прати речі з делікатних тканин, спортивний одяг та взуття, вироби з нетканих матеріалів. Для кожного виду матеріалу передбачений окремий режим. Найкращі технічні рішення останнього десятиліття:

  1. Скорочення часу прання до 14 хвилин без втрати якості.
  2. Барабани із сот для мінімального тертя та захисту тканин від пошкоджень.
  3. Повітряно-бульбашкове прання для видалення плям навіть у холодній воді.
  4. Автоматичне дозування мийного засобу.
  5. Обробка парою для усунення неприємних запахів, розгладження, запобігання утворенню складок.
  6. Захист від накипу та протікання.
  7. Видалення шерсті домашніх тварин.

Прання в розумних автоматах робить білизну чистою, зберігає структуру тканини та захищає користувачів від розвитку алергії. Спеціальний режим полоскання призводить до повного розчинення мийних речовин. Економне витрачання води та електроенергії — на варті сімейного бюджету та навколишнього середовища.

 

1 1 1 1 1 Рейтинг 1.00 1 голос

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter