Основні симптоми дефіциту магнію в дітей

gjh6797

Приблизно 75% усіх людей страждають дефіцитом магнію. До цього схильні не тільки дорослі: останнім часом все частіше спостерігаються випадки дефіциту магнію в дітей.

Скарги на стрес, які ми чуємо від колег або знайомих, вже стали звичними. Але потрібно пам'ятати, що діти також часто страждають від дефіциту магнію, що проявляється в їхній поведінці. Є ряд поведінкових ознак, які свідчать про це.

Ознака № 1. Дитина стає нестриманою та дратівливою

Дитина розмовляє з вами неввічливим тоном і проявляє зневажливу поведінку. І ви впевнені, що це не викликано надлишком цукру в раціоні. Така поведінка все частіше зустрічається в сучасних сім'ях. Перш ніж карати дитину, зверніть увагу на її раціон: чи достатньо в ньому магнію.

Ознака № 2. Дитина останнім часом скаржиться на судоми

Ви прокидаєтеся серед ночі від того, що дитина скаржиться на судоми? Це може бути пов'язано з низьким рівнем магнію в організмі.

Ознака № 3. Дитина відчуває тривогу з приводу школи або з інших причин

Вашу дитину щось турбує – заняття в школі, іспити або щось інше. Тривога з приводу школи, друзів або спортивних змагань може бути пов'язана з дефіцитом магнію.

Ознака № 4. Дитина відчуває слабкість та сильну втому

Малюкові важко даються звичайні завдання, у нього спостерігається хронічна втома і перевтома. І для цього немає видимих причин.

Ознака № 5. Проблеми зі сном

Дитині важко заснути вночі, а після сну вона почувається розбитою, що не кращим чином позначається на її настрої, успішності в школі та спілкуванні.

Ознака № 6. Дратівливість, тривога, фобії

Недостатня кількість магнію в організмі викликає серйозні неврологічні прояви, починаючи від легкої тривожності й закінчуючи розвитком сильних страхів, фобій.

Ознака № 7. Порушення пам'яті та концентрації уваги

Дитині складно зосереджуватися на чомусь одному, вона хапається відразу за кілька справ, багато забуває, через це почувається ще більш пригніченою й нещасною.

Інші симптоми дефіциту магнію

Також ознаками дефіциту магнію є тривожність, хвороби зубів, чутливість до шуму, а також м'язова напруга, судоми та спазми (особливо в дрібних м'язах).

Важливо контролювати споживання магнію, оскільки його хронічний дефіцит може викликати такі серйозні захворювання, як діабет 2 типу, несприйнятливість до інсуліну, серцево-судинні захворювання або остеопороз. Вживайте в їжу продукти, багаті магнієм, або використовуйте харчові добавки.

Скільки магнію потрібно дитині?

Рекомендоване споживання магнію для дітей 4-8 років становить – 130 мг, від 9 до 13 років – 240 мг.

Велика кількість магнію міститься в горіхах і насінні, особливо в мигдалі, фундуку, горіхах кеш’ю, насінні соняшника. Вміст магнію у свіжих продуктах залежить від його вмісту в ґрунті, у якому вони вирощуються. Велика кількість магнію міститься також у шпинаті, броколі, а також у вівсяному борошні.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter