5 модних правил, які дозволять підібрати ідеальне літнє вбрання

1lkt47

Щоб уникнути помилок у виборі одягу і придбати справді те, що прослужить вам усе літо, а можливо, й не один сезон, слід дотримуватися цих правил.

Колір

Так уже склалося, що в холодну пору року ми обираємо вбрання темних кольорів, а от влітку хочеться урізноманітнити свій гардероб світлими тонами. Головним фаворитом літа є білий колір і всі можливі його відтінки: кремовий, молочний, ванільний, перловий.

Фото: Getty Images

Матеріал

Стилісти рекомендують на літо витирати вбрання з льону, шовку, шифону і сатину. Ці матеріали мають високу повітропроникність, добре вбирають вологу, підтримують температуру людського тіла, даруючи прохолоду навіть у найспекотнішу пору.

Фото: Getty Images

Яскраві акценти

Влітку нам хочеться одягатися в яскраві кольори. Щоб не стати папугою, стилісти рекомендують віддавати перевагу світлому вбранню, але робити яскраві акценти. Це може бути бейсболка, сумка, взуття або аксесуар.

Фото: Getty Images

База

Тренди - поняття короткочасне. Стилісти рекомендують завжди мати в гардеробі базові речі та доповнювати образ трендовими речами. Серед базових літніх речей: топи, штани, сорочки та лонгсліви.

Фото: Getty Images

Крій

У тренді зараз максимальний комфорт на речі, які не обмежують рухи і не обтяжують образ. Обираючи вбрання на літо, звертайте увагу не тільки на відтінки і матеріали, а й на крій.

Фото: Getty Images
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter