Зібрали для вас 5 найактуальніших кольорів для зимового манікюру 2023. Сподіваємося, вони точно вас надихнуть і подарують маленьке відчуття свята. Більше того, ці відтінки будуть у тренді всю зиму, так що часу для експериментів у вас буде достатньо!

Зелений манікюр

Зелений манікюр

Модний зелений манікюр — хіт цього сезону. Соковиті відтінки зелені б'ють рекорди в колекціях одягу, але не відстає від них і nail-індустрія. Привабливий зелений манікюр оригінально виглядає навіть у монохромі. Найпопулярніші кольори сезону — неоново-зелений, відтінки м'яти, оливки та молодої зелені. Вибирайте до смаку!

Різнокольоровий манікюр

Різнокольоровий манікюр

Якщо ви любите кольорові пастельні відтінки або неони, то подібна ідея дизайну вам точно сподобається. Популярні skittle nails — манікюр, коли кожен ніготь нафарбований різним кольором. І не варто вважати, що такий манікюр є актуальним лише для літнього сезону. Навіть взимку не потрібно відмовлятися від нього!

Синій манікюр

Синій манікюр

Цього сезону особливою популярністю користуються глибокий ультрамарин і сапфіровий, які виглядають благородно і водночас ефектно. Темно-синє покриття підійде будь-якій формі та довжині нігтів, але найкраще виглядатиме на коротких.

Манікюр у головному кольорі наступного року Viva Magenta

Манікюр у головному кольорі наступного року Viva Magenta

Традиційно, на початку грудня Інститут кольору Pantone оголошує головний колір майбутнього року. Цього разу ним став Viva Magenta — відтінок червоного з яскраво-рожевим і фіолетовим підтоном. Цей колір виглядає настільки ефектно і красиво, що не потребує додаткової презентації. Просто скоріше записуйтесь до майстра на розкішний манікюр!

Манікюр металік

Манікюр металік

Ефект металік — беззаперечний тренд у кожному зимовому сезоні. Його носять із нюдом, яскравими кольорами, у класичному золотому та срібному варіантах. Тому шукайте металевий лак свого улюбленого кольору та сміливо фарбуйте їм нігті взимку 2023 року.