Що зробити, щоб взуття не ковзало навіть при сильній ожеледиці: проста хитрість

1645998389 4 vsegda pomnim com p skolzkii led foto 4

Зима славиться не тільки морозними візерунками на вікнах і мальовничо загорненими в сніг деревами, а й слизькими доріжками та зростанням випадків отримання різних травм. Останні часто отримують, послизнувшись на тротуарі, який ще вчора був повний снігу, що підтанув, а сьогодні морози скували його і перетворили на «ковзанку». 

Щоб сміливо йти на роботу, до магазину чи інших справ, не боячись послизнутися, багато хто готує своє взуття до непростого шляху. Є один простий трюк, який допоможе зробити черевики або чоботи, у тому числі з підборами, стійкими до ожеледиці. 

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ 

  1. Спочатку взуття потрібно промити і ретельно просушити. Слід переконатися, що на підошві не залишилося реагентів, бруду та іншого сміття. 
  2. Коли взуття висохло, беруть суперклей. З його допомогою до підошви приклеюють невеликі шматочки повсті, драпу або твердої частини губки. Будь-який подібний матеріал підійде. 
  3. Приклеюють одразу в кількох місцях. Наприклад, у передній, центральній та задній частині підошви. 
  4. Далі потрібно дочекатися, поки клей висохне, і можна сміливо йти надвір. Якщо за день людина проходить чимало кілометрів, то за сезон покриття доведеться поміняти 2-3 рази. 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter