Жирозжигаюче тренування в домашніх умовах

scale 12007113

Кожна дівчина, яка хоче схуднути рано чи пізно починає шукати в Інтернеті тренування і вправи, які б допомогли їй швидко скинути зайву вагу. Однак, більшість існуючих тренувань націлені не на жиросжигание, а на прокачування окремих груп м’язів.

Часто може статися таке, що дівчина, яка мріє про плоскому животі, робить дуже багато вправ на прес, але від цього стає тільки гірше і обсяги збільшуються. Чому ж так відбувається? Відповідь проста, жир йде не так швидко, в той час як м’язи, при постійних тренуваннях наростають і через це створюється видимість обсягу, нібито людина зовсім і не займався, а навпаки їв в два рази більше.

Це жиросжигаюче тренування, виконуючи хоча б три рази в тиждень ви зможете назавжди забути про обвислі боки і стегна, що не влазять в джинси. Необхідно виконати 5-10 кіл, відпочиваючи в проміжках близько хвилини.

1. Випади назад 30 разів на кожну ногу. Встаньте в положення стоячи, тримайте спину рівно. Відведіть одну з ніг назад і зігніть її в коліні, при цьому кут між підлогою і обома ногами повинен бути прямим.

2. Стрибки 50 разів. Встаньте в положення стоячи і одночасно розводячи ноги і піднімаючи руки почніть стрибати.

3. Випади зі стрибком 30 разів на кожну ногу. Встаньте в положення стоячи і почніть робити випади, поступово прискорюючись в середині між випадами робіть стрибок.

4. 30 разів на кожну ногу. Встаньте в положення стоячи, закріпіть спортивну гумку одній стопі і тримайте гумку двома руками. Розправте плечі і трохи відставте ногу без гумки назад. Потім починайте виконувати нахил з прямою спиною, тулуб має опускатися горизонтально.  

5. Віджимання від підлоги 20 разів. Ляжте на підлогу і упріться прямими руками в підлогу. З прямою спиною поступово почніть згинати руки в ліктях і опускайтеся поки груди практично торкнеться підлоги, потім на видиху піднімайтеся у вихідне положення.  

Це тренування є універсальним для всіх дівчат і дозволяє швидко позбутися від зайвих кілограмів. Починати варто з 5 кіл, поступово збільшуючи їх кількість до 10.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter