Схуднення без зусиль: корисна дієта

 

dieta

Новий огляд показав, що такий формат харчування дійсно сприяє зниженню ваги та може покращити певні показники здоров'я серця. Інтервальне голодування поєднує групу дієт.

"Нове дослідження демонструє, що різні форми інтервального голодування – це ефективні заходи щодо зниження ваги для людей з ожирінням", – розповідає автор дослідження Кріста Вараді, директор відділу досліджень у галузі харчування людини Іллінойського університету в Чикаго.

Вона наголосила, що інтервальне голодування може бути ефективним засобом зниження ризику серцевих захворювань за рахунок зниження артеріального тиску, ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів. Більш того, ці дієти можуть допомогти запобігти діабету 2 типу за рахунок зниження інсулінорезистентності та рівня інсуліну натще. Більшість цих переваг, ймовірно, пов'язані з втратою ваги.

"Інтервальне голодування допомагає знизити споживання калорій на 15-30% на день, що призводить до втрати ваги", - зазначає Вараді. Коли людина з ожирінням втрачає вагу, вона майже завжди знижує показники холестерину, тригліцеридів, артеріального тиску та інсулінорезистентності.

Для огляду дослідники проаналізували 11 робіт з інтервального голодування. Коли вчені розглянули всі роботи, вони виявили, що такий підхід до харчування дійсно призводив до втрати ваги та покращення факторів ризику для здоров'я серця. Проте лише голодування через день і дієта 5:2 призвели до клінічно значущої втрати ваги на понад 5%.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter