У Китаї на основі штучного інтелекту створили цифрову телеведучу

265504

"365 днів, 24 години, я повідомлятиму новини за весь рік, цілодобово, без відпочинку"

У Китаї офіційне агентство новин Компартії People's Daily розробило телеведучу ім'я Рен Сяорун. Про це повідомляє Daily Mail.

"Молода жінка" здатна розповідати про події у світі 24 години на добу і 365 днів на рік, а також глядачі можуть ставити їй запитання через спеціальний додаток. Розробку навчали на прикладі тисячі ведучих.

Сяорун представили на Weibo, платформі соцмережі, елегантно одягнутою у чорний блейзер. Рен може говорити на низку наперед заданих тем, які стосуються передових технологій, зниження податків і зборів, зайнятості та ініціативи "Один пояс, один шлях". Її відповіді активно просувають лінію Центрального комітету Комуністичної партії КНР.

"Доброго дня, мене звуть Рен Сяорун. Я є цифрова ведуча. Тисячі ведучих передали мені свої професійні навички. 365 днів, 24 години, я повідомлятиму новини за весь рік, цілодобово, без відпочинку. Або на сайтах новин, або в студії – ви завжди будете мене бачити. Кожна розмова, кожен ваш зворотний зв'язок роблять мене розумнішим", – стверджує розробка в ефірі.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter