Apple готує до анонсу iPhone, який переманить 1,4 млрд користувачів Android

 

apple logo 1

Пристрій мають анонсувати в наступному півріччі – з низькою вартістю, підтримкою 5G і не лише.

Аналітики з американської компанії JP Morgan заявили, що у першій половині наступного року компанія Apple випустить на ринок новий смартфон iPhone SE з підтримкою стільникових мереж п’ятого покоління (5G), який продаватимуть за 399 доларів. Фахівці вважають, що пристрій Apple з 5G і такою стартовою вартістю буде неймовірно популярним на ринку, і він зможе залучити до 1,4 мільярда нових користувачів, які раніше користувалися смартфонами на операційній системі Android. Мало того, у JP Morgan вважають, що майбутній гаджет зможе привернути увагу 300 мільйонів користувачів iPhone, які користуються старішими гаджетами компанії Apple.

На додаток, співробітники американської компанії нагадують про фірмову програму трейд-ін від компанії Apple, яка підтримує сторонні пристрої та дозволить знизити вартість нового iPhone SE 5G до позначки 269 доларів (при цьому, природно, потрібно буде здати старий гаджет за вимогами програми). За такої низької вартості смартфона, нехай і не флагманського рівня, величезна аудиторія користувачів Android-пристроїв початкового та середнього рівня захочуть отримати сучасніший гаджет від Apple. Крім того, це непогана можливість оновити гаджет до новинки з підтримкою 5G, яка поступово набирає обертів у всьому світі.

Ще аналітики дали досить позитивний прогноз на продаж смартфонів компанії Apple на 2022 фінансовий рік. Фахівці заявили, що IT-гігант зможе всього за рік продати 30 мільйонів нових iPhone SE 5G, тому що вартість цього гаджета вдвічі нижча, ніж iPhone 13, а загальний обсяг проданих iPhone складе 250 мільйонів екземплярів. Це, варто врахувати, на 10 мільйонів смартфонів більше, ніж Apple реалізувала цього року.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter