Коли потрібно відключати телефон від мережі: "золотий стандарт" зарядки

eBnnxyHpbomk

Якщо дозволяти гаджету досягати 100%, батарея швидше постаріє

Автономний час роботи мобільного телефону залежить від "здоров’я" батареї. Щоб ваш гаджет залишався зарядженим довше, варто знати про "золотий стандарт" зарядки.

Рекомендовано зберігати заряд смартфона в певному діапазоні, щоб продовжити термін служби акумулятора. 

Так, в ідеалі користувачі повинні більшу частину часу утримувати заряд на рівні від 30% до 90%. Коли телефон розрядиться нижче 50%, підключайте його до мережі. Однак вийміть зарядний пристрій, перш ніж гаджет досягне 100%.

Якщо часто заряджати мобільний у проміжку 80-100%, то ця звичка призводить до швидшого старіння літій-іонного акумулятора. Нічна зарядка — не найкращий варіант, краще підзарядити гаджет вранці, щоб у вас була можливість стежити за відсотком заряду.

Крім того, користувачі iOS можуть встановити повідомлення, коли рівень заряду батареї досягатиме певного відсотка. Для цього перейдіть на вкладку "Автоматизація", а потім "Рівень заряду батареї".

Так зване перезарядження телефону не "вбиває" батарею. Однак звичка щоразу доводити заряд до максимальної позначки скорочуватиме "життя" батареї вашого смартфона.

Варто додати, що і розрядка гаджета нижче 20% завдає шкоди. Як тільки ви помітите цей відсоток на екрані, краще підключіть телефон до джерела живлення.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter