Професійна психологічна допомога у Краматорську. Де можна отримати консультацію психолога безплатно?

1645096386 1 kartinkin net p psikholog kartinki 1

Фахівці Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу за роки існування центру надали необхідну допомогу тисячам мешканців Донецької та Луганської області, як дорослим, так і дітям.

Не дивлячись на бойові дії та воєнний стан у нашому регіоні, працівники центру продовжують надавати послуги як у груповому форматі, так і в індивідуальному.

На що може розраховувати людина, яка зателефонувала та попросила про допомогу?

     1. Заняття з психологом та психотерапевтом з навичок психологічного відновлення.

Навички психологічного відновлення (НВП) - це модульне втручання, спрямоване на те, щоб допомогти людям, які пережили травмувальні події, набуття навичок, керувати травмувальними подіями та справлятися зі стресом.

Під час війни ми щодня стикаємося з новими викликами, як в особистому житті, так і в професійному. Докорінно змінилося життя людей. Хтось змушений був покинути домівку, хтось втратив близьких, хтось всіма силами допомагає іншим, не зважаючи на себе, хтось не може відпочити навіть уві сні.

Знання НВП прискорюють відновлення після стресу та покращують ефективність повсякденного функціонування.

  1. Відвідування групової терапії.

EMDR (десенсибілізація та перероблювання очей) - це психотерапія, яка дозволяє людям позбутися симптомів та емоційних переживань.

 Це інноваційне клінічне лікування, яке успішно допомогло більше, ніж мільйону людей в різних куточках земної кулі, що зазнали психологічних труднощів внаслідок пережитого травматичного досвіду – від жертв ДТП, домашнього насильства до потерпілих від тероризму, стихійного лиха і т.д..

Під час терапії психіатр виконує рухи рукою (або указкою), за якої ви чітко повинні стежити. Під час спостереження за рухами необхідно зануритися в спогади або уявляти собі тривожну ситуацію, подумки розмовляти з самим собою або людиною, з яким виник конфлікт (хід цих думок контролює лікар, все залежить від проблеми, яку необхідно вирішити).

Перший час відчуття вкрай неприємні, але через приблизно 30 хвилин першого сеансу напади паніки і страху закінчуються. На зміну приходить більш позитивне мислення, все раптом стає на свої місця, злість іде і спогади більше не приносять такого болю. Для закріплення результату процедуру зазвичай проводять декілька разів.

  1. Вивчення англійської мови.

Знання англійської мови залишається перспективною та необхідною навичкою. Знання мов - це перш за все спілкування та подальша соціалізація за кордоном нашої країни.

Знання англійської мови розширить ваші можливості. Книги, кіно, нові знайомства - все це розширить ваш кругозір та зробить життя цікавішим!

І, звичайно, ви можете отримати індивідуальну консультацію.

Телефонуйте до Центру за номерами телефонів: 066 757 04 15, 099 537 21 02.

Всі послуги ,які проводять фахівці Центру – безплатні!

Центр Психічного Здоров'я та Психосоціального Супроводу в рамках проекту "Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка постраждалих від конфлікту в Україні в Донецькій та Луганській областях" за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україна - Львів, який реалізує ГО " Підтримка психічного здоров'я - асоціація фахівців в галузі психічного здоров'я".

 

*На правах реклами

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 3 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter