Збірна Донеччини зі спортивної аеробіки відзначилася низкою нагород чемпіонату України

436401807 825161819649227 8194619417882213312 n

5-6 квітня в місті Житомир відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків, що зібрав близько 300 учасників із 11 регіонів. Дівчата та хлопці визначали кращих у трьох вікових категоріях: юнаки молодшого віку, юнаки середнього віку та юнаки старшого віку.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

Від Донецької області на змаганнях виступили 24 спортсмени із СК «Бригантина» Мирноградської міської громади і КЗ «КДЮСШ» Курахівської міської ради під керівництвом тренерів Ілони Карпенко і Олени Куцевої.

Результати представників Донеччини такі:

- серед юнаків молодшого віку:

2 місце в програмі аероденс – Анастасія Овсяннікова, Софія Кубрак, Дар’я Бондаренко, Василіса Суворова, Ізабель Джока, Богдан Степанов, Варвара Загребельна, Лілія Лащівська;

1 місце в програмі аеростеп – Анастасія Овсяннікова, Софія Кубрак, Дар’я Бондаренко, Василіса Суворова, Тимофій Новосельцев, Ізабель Джока, Богдан Степанов, Варвара Загребельна;

3 місце в індивідуальних змаганнях серед хлопців – Тимофій Новосельцев;

1 місце в змішаних парах – Тимофій Новосельцев, Ізабель Джока;

- серед юнаків старшого віку:

3 місце в програмі аеростеп – Орина Пушна, Вероніка Смоленська, Анастасія Петрій, Аліна Приходько, Маргарита Арутюнова, Поліна Бірюкова, Дар’я Сотнікова, Ірина Лащівська;

2 місце в групі – Ганна Базунова, Діана Коршун, Аліна Приходько, Маргарита Арутюнова, Поліна Бірюкова;

3 місце в змішаних парах – Поліна Бірюкова, Станіслав Чульський;
2 місце в індивідуальних змаганнях серед дівчат – Ганна Базунова;
2 місце в індивідуальних змаганнях серед хлопців – Станіслав Чульський.

Додамо, що на початку квітня відбувся навчально-тренувальний збір команди Донеччини зі спортивної аеробіки задля якісної підготовки до всеукраїнських та міжнародних змагань.

Найближчим випробуванням для спортсменів стане турнір у словацькій столиці Братиславі, який пройде 12-14 квітня.