Донеччина отримала ще 11 одиниць комунальної техніки

630 360 1706282062 711

11 одиниць комунальної техніки отримала сьогодні Донеччина від партнерів з USAID. Передача технічних засобів, призначених для області, відбулася за участю голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника ОВА Вадима Філашкіна.

Очільник Донеччини наголосив, що це вже далеко не перший пакет допомоги в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні». Цього разу підприємствам області передали 2 колісних екскаватори, 1 гусеничний екскаватор, 6 екскаваторів-навантажувачів та 2 телескопічних навантажувача.

9 одиниць техніки отримала «Вода Донбасу», інші дві поїдуть до Святогірської громади.

Вадим Філашкін висловив вдячність міжнародним партнерам за підтримку Донецької області та відзначив важливість отриманої техніки для відновлення інфраструктури.

«КП Компанія «Вода Донбасу» — стратегічне підприємство, і для нас дуже важливо, щоб воно мало змогу оперативно реагувати на виклики воєнного часу і ремонтувати усі пошкодження. Те саме стосується і Святогірської громади, де поступово відновлюється життя після окупації і страшних руйнувань, завданих російською армією.

Вдячний регіональному директору Проєкту USAID «DG East» Івану Мукомелу та всій команді за систематичну підтримку Донеччини.

Спільними зусиллями подолаємо всі наслідки російського вторгнення!» - наголосив голова Донецької обласної державної адміністрації.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter