Американська співачка Сьюзанн Вега випустила пісню про Маріуполь

ae7b0e59 3ef9f41ab8a94b0e291ccfcb7fb6be69

Американська співачка Сюзанн Вега, відома ще під псевдонімом "мама MP3", випустила кліп на сингл Last Train From Mariupol. Пісня присвячена жахам захопленого Маріуполя, який безжально зруйнували росіяни.

"Пісня виникла з усіх образів, які ми бачили в новинах, особливо на початку війни в Україні в лютому, коли була масова паніка людей, що біжать на потягу. Один репортаж, який я бачила, був про Маріуполь… Я думала про цей останній поїзд, останній поїзд перед прийдешнім Апокаліпсисом", - сказала Вега в інтерв'ю британському виданню The Line of Best Fit.

У кліпі Вега співає під акомпанемент Джеррі Леонарда, який грає на гітарі. «Я чула, там був сам Бог, в останньому поїзді з Маріуполя. Наляканий тим, що він бачив», − йдеться у пісні.

Також знаменитість додала:

"Ця пісня схожа на дитячу пісеньку в тому сенсі, що текст дуже простий. Вся пісня складається з чотирьох куплетів, і в ній є дуже проста гітарна партія, яка повторюється знову й знову, тому я знову відчуваю, що це щось нове для мене. Я читала статтю в "Нью-Йорк Таймс", де говорилося, що люди в Маріуполі кажуть, що навіть сам Бог пішов, що навіть він злякався того, що він там побачив... Я подумала: "Ось воно. Бог покинув місто Маріуполь, і він був у цьому останньому поїзді". Я відчуваю, що важко писати про політику та про жахливі трагедії. Я не хотіла писати щось педантичне. Але це був мій спосіб написати про це".

Нагадаємо, Сюзанн Вега - американська співачка, авторка пісень та музична продюсерка. Музична кар'єра співачки триває вже понад 30 років. За цей час вона випустила дев’ять студійних альбомів и отримала десятки престижних нагород.

Подивмтися кліп можна за посиланням 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter