У деокупованій Лиманській громаді поліцейські встановлюють факти мародерства та повертають майно власникам

8a4f9796 e1aa42af4fa776482e7f4c82da87c1e2

При роботі з населенням правоохоронці отримують повідомлення про майнові злочини, знаходять місця зберігання викраденого та автомобілі, що перебувають в угоні.

Після деокупації Лиманської громади першими до неї повернулись поліцейські. Співробітники поліції одразу розпочали роботу за основними напрямками правоохоронної діяльності, водночас виникли нові завдання: встановлення колаборантів, документування воєнних злочинів рф та протидія мародерству.

Так, вже у перші дні до поліцейських офіцерів громади почали звертатися люди із заявами про викрадення їх майна та транспортних засобів. Тільки з п’яти сіл громади до правоохоронців надійшло близько 50 повідомлень про факти майнових злочинів.

Наразі поліцейські офіцери вже виявили чотири місця масового зберігання викрадених речей, що знаходились у будинках та господарчих будівлях місцевих мешканців. Зараз встановлюються власники даного майна, розшукуються особи, які були причетні до обкрадання осель або допомагали робити це окупантам.

Крім того під час патрулювання ввіреної ділянки виявляються покинуті автомобілі. Правоохоронці встановлюють їхні державні номерні знаки та він-коди, узагальнюють інформацію і передають до територіальних підрозділів. Здебільшого ці транспортні засоби вже знаходяться в розшуку за базами даних МВС, але бувають й такі випадки, коли власники дізнаються про факт угону саме від поліції.

Також поліцейські офіцери громади відпрацьовують інформацію про інші події та правопорушення. Так, у с. Яцьківка один з мешканців звернувся до наряду та повідомив, що на колишніх позиціях росіян посеред лісу знаходяться боєприпаси - патрони та снаряди. Дане місце було встановлено, інформацію передали вибухотехнікам для знешкодження.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter