В Донецькій області деокуповано 41 населений пункт

317632562 579879797470974 8699405334577875419 n
 
Триває відновлення інфраструктури у звільнених населених пунктах Донеччини. На сьогодні в Донецькій області деокуповано 41 населений пункт. Там проводиться розмінування, відновлюється критична та соціальна інфраструктура.
 
Про це повідомили в Мінреінтеграції.
 
Зокрема, вже проведені відновлювальні роботи у таких сферах:
 
Зв’язок. У місті Лиман відновлено покриття мережі мобільного оператора Vodafon. Наразі тривають роботи по відновленню провідного інтернету в селі Хрестище.
 
Енергетика. Повністю відновлене електропостачання у п’яти селах Святогірської територіальної громади: Хрестищі, Микільському, Глибокій Макатисі, Маяках і Сидорові. Частково його відновлено в місті Святогірськ і селі Тетянівка.
 
Соціальна сфера. У Святогірську по вул. Івана Мазепи, 44 та у Лимані по вул. І. Лейко, 3 встановлені та вже працюють банкомати. Також у місті Лиман поновлено роботу відділення Ощадбанку.
 
Поступово відновлюється робота магазинів. Загалом у Лиманській громаді відкрили 18 закладів роздрібної торгівлі. З них 15 продуктові та 3 будівельні. По селах і районах міста, де немає магазинів, проводиться виїзна торгівля.
 
Транспортне сполучення. Здійснюються щотижневі соціальні безкоштовні автобусні рейси: щовівторка за маршрутом Святогірськ – Слов’янськ, щосереди – Маяки – Слов’янськ, щочетверга – Хрестище – Слов’янськ та у зворотних напрямках.
 
Розмінування. З початку деокупаційних заходів силами піротехніків ДСНС і Нацполіції обстежено понад 1 тисячу гектарів територій і вилучено 15 494 вибухонебезпечних предмети.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter