Команда юних важкоатлетів Донецької області виграла чемпіонат України на Закарпатті

316538940 508832927948786 9074246028901992647 n

З 15 по 19 листопада в місті Свалява Закарпатської області відбулися змагання національного рівня з важкої атлетики – чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років і Всеукраїнський турнір на підтримку Збройних Сил України.

Важкоатлети Донеччини – учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики та представники Школи вищої спортивної майстерності регіону – гідно виступили на чемпіонаті, здобувши кубок за 1 місце в командному заліку серед юнаків, повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

За сумою двоборства, що складається за підсумками виступів у двох вправах – ривку та поштовху, спортсмени регіону мають 7 нагород чемпіонату України. Загалом, рахуючи і «малі» медалі за окремі вправи, в активі Донецької області 21 нагорода.

Данило Чиняков (Бахмут/Білозерське) тріумфував у ваговій категорії до 89 кг, встановивши два рекорди України – у вправі поштовх (165 кг) і сумі двоборства (300 кг). При цьому і у вправі ривок він здобув «золото» (135 кг).

Чемпіоном України у ваговій категорії до 96 кг став Андрій Боровський (Білозерське/Бахмут), показавши кращі результати у ривку (130 кг), поштовху (166 кг) і двоборстві (296 кг).
«Срібло» серед юнаків у ваговій категорії понад 102 кг до скарбнички додав Владислав Голованов (Білозерське/Бахмут), посівши другі сходинки в сумі двоборства (268 кг), ривку (117 кг) та першу сходинку в поштовху (151 кг).

«Бронзу» вибороли: у ваговій категорії до 81 кг із сумою двоборства 263 кг – Гліб Березін із Авдіївки, який представляє Білозерське; у ваговій категорії до 102 кг із сумою двоборства 248 кг – Даніїл Красюк із Дружківки. Березін зафіксував штангу вагою 118 кг у ривку та 145 кг у поштовху, Красюк – 113 кг у ривку і 135 кг у поштовху.

Серед дівчат до 17 років на чемпіонаті України відзначилися дві важкоатлетки Донецької області. Срібною призеркою у ваговій категорії до 64 кг з результатом двоборства 116 кг стала Олеся Савинська (Бахмут/Краматорськ), показавши другі результати в ривку (53 кг) і поштовху (63 кг). Бронзову медаль у ваговій категорії понад 81 кг здобула Віолета Насонова (Бахмут) – треті сходинки у ривку (48 кг) і поштовху (60 кг) дозволили зібрати суму двоборства 108 кг.

За підсумками Всеукраїнського турніру з важкої атлетики на підтримку Збройних Сил України нагороди вибороли три спортсмени Донецької області. У ваговій категорії понад 96 кг переможцем став Святослав Ангелов (Бахмут), срібним призером у категорії до 73 кг – Олександр Когут (Бахмут), бронзовою призеркою в категорії до 45 кг – Олександра Шиляєва (Білозерське).
Тренерами важкоатлетів Донеччини є Ігор Обухов (старший), Ігор Обухов (молодший), Володимир Жога, Денис Задрановський, Єлизавета Олійник, Олег Санніков, Віктор Романчук, Віктор Кузнецов.