У лісах Донеччини розпочали роботи з ліквідації наслідків бойових дій

316817658 1329304911172548 8233931383260215130 n

У лісах Краматорського району розпочали роботи з ліквідації наслідків бойових дій. 

Про це повідимили в ДП "Лиманський лісгосп". 

Там зауважили, щобБойовими діями на території ДП «Лиманське ЛГ» пошкоджено близько 6000 гектар лісів. Отримати повну і достовірну інформацію про їх стан наразі не можливо у зв’язку із небезпекою пересування нерозмінованими шляхами.

Найбільше постраждали соснові деревостани на сухих бідних піщаних ґрунтах. Основними причинами усихання дерев є пошкодження від пожеж, механічні пошкодження від вибухів та вирубка для будівництва фортифікаційних споруд. Ліси забруднені вибухонебезпечними предметами.
 
За даними супутникового моніторингу виявлено ділянки лісу, які потребують негайного проведення санітарних заходів.
 
Працівниками ДСНС спільно із представниками підприємства здійснюються заходи із їх розмінування. Обстеження стану лісу та призначення господарських заходів проводиться комісією за участі посадових осіб Лиманської ВЦА, Донецького ОУЛМГ та Харківлісозахисту. Станом на 20 листопада обстежено та розміновано близько 15 га лісів.
 
Дерева що загинули, мають бути вирубані та вивезені із лісу до перших теплих днів березня-квітня. У цей час розпочнеться заселення ослаблених та здорових дерев комахами, що мешкають у загиблому лісі.
 
Деревина отримана від санітарних рубок спрямовується на потреби Лиманської, Краматорської та Кураховської громад Донецької області та ЗСУ.
 
Ділянки лісу на яких проведено суцільні санітарні рубки, відповідно до діючого законодавства, мають бути відновлені протягом одного-двох років.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter