Донецька область повністю знеструмлена

cfa4218a3b7304c9cb216cf87a5cd179
 
Цілеспрямована терористична атака росії на об'єкти енергетичної інфраструктури країни призвели до відсутності електроенергії на значній частині території України. Зокрема, на Донеччині.
Область повністю знеструмлена.
 
 
Про це повідомив голова Донеччини Павло Кириленко. 
 
Відповідно, розпочинають свою роботу Пункти незламності - спеціально визначені у кожному населеному пункті місця, обладнані генераторами, приладами для обігріву і зв'язку.
 
На даний час на Донеччині запрацювало 68 Пунктів незламності. Найближчим часом їх буде 156.
 
Перші такі пункти на Донеччині Павло Кириленко відкрив сьогодні, 23 листопада, під час робочої поїздки до деокупованих громад.
 
Крім того, він перевірив стан відновлення міст і сіл на Лиманщині та Святогір'ї: дороги та переправи, прилади для обігріву та паливо, електромережі. За словами голови області, усім цим місцеві жителі мають бути забезпечені.
 
"Донеччина перебуває у надскладних умовах. Я вдячний ремонтним бригадам, які докладають неймовірних зусиль, щоб люди могли мати відносно нормальне життя. Зима тільки починається, і, розуміємо, що легшою вона не стане. Сьогоднішня атака росіян на енергетичну інфраструктуру України показала, що Пункти незламності - це дуже правильна і вчасна ініціатива. Готуємося до найскладніших викликів - зараз електрики по всій країні працюють над відновленням електропостачання. Все буде добре!", - додав Кириленко. 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter