Для студентів Донеччини провели цікавий онлайн-конкурс

316002143 510597211108224 2127120635194229539 n 
З нагоди Міжнародного дня студентів для здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти проведено онлайн-захід «Повір у нас, Україно! Ми зробимо тебе найкращою!». Організатори – Донецький Палац молоді «Юність».
 
19 студентських команд з мм. Краматорськ, Слов’янськ, Костянтинівка, Маріуполь, Бахмут, Олександрівка, Білицьке, Торецьк змагалися за перемогу у 4-х конкурсах.
 
У конкурсі капітанів «Я гордий тим, що українець», капітани команд відповідали на запитання онлайн вікторини «Від Незалежності до Державності», яка проходила на платформі «Quizziz». Музичний конкурс-народне караоке «За Перемогу лунають наші голоси» дав змогу молоді розкрити свої музичні таланти. У конкурсі запитань від команди суперників «Питання ребром» учасники продемонстрували свою ерудицію, кмітливість та гумор. Те, що найвеселіші часи в житті людини – це студентські роки, продемонстрували команди у конкурсі домашніх завдань «Онлайн + Студент = ???».
 
У запеклій боротьбі перемогла молодість, енергія, дружба та гарний настрій. Швидкістю й кмітливістю, гумором й креативністю відзначились всі команди та отримали дипломи у різних номінаціях.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter