У Донецькій області навчальний рік планують розпочати в режимі онлайн

1566136963 dzvonyk 
У Донецькій області навчальний рік планують розпочати в режимі онлайн. Про це повідомив голова ДонОДА Павло Кириленко на своїй сторінці у Фейсбуці.
 
"6320 учнів на Донеччині успішно завершили навчання в 11-х класах цього року, ще 10569 дітей – в 9-х класах.
Це близько двох третин від загальної кількості учнів випускних класів, які розпочали цей навчальний рік у школах вільної частини області.
Для тих учнів, чиї навчальні заклади опинилися під окупацією з моменту повномасштабного вторгнення, існують можливості закінчити навчання на вільній території. Зокрема, за програмою екстернату на Донеччині зараз здобувають освіту близько 300 учнів 9-х класів та 214 учнів 11-х класів.
Діти, які виїхали за кордон і влаштувалися там у школи, можуть паралельно отримати освіту дистанційно в українській школі.
Вже зараз працюємо над тим, щоб наступний навчальний рік в області відбувся. Головний пріоритет – безпека дітей, педагогів та персоналу. Тому станом на зараз плануємо розпочати навчання в онлайновому режимі, однак остаточне рішення буде ухвалюватись пізніше з урахуванням поточної ситуації в області.
За моїм дорученням буде проведено аналіз ситуації по кожній громаді щодо можливості безпечного та якісного освітнього процесу.
Наше гасло – “Школа – територія безпеки”. Рятувальники перевірять не тільки належне дотримання норм пожежної безпеки, але й обстежать територію на наявність вибухонебезпечних предметів, перевірять систему оповіщення та укриття. В усіх укриттях мають бути створені запаси води, їжі та медикаментів.
У громадах, які зможуть забезпечити безпеку навчального процесу, ймовірно, школи будуть оптимізовані, а для дітей буде організовано підвезення шкільними автобусами.
Продовжуємо забезпечувати вчителів технікою для дистанційної освіти. Цього року 229 вчителів одержали ноутбуки від наших міжнародних партнерів.
Крім того, наші вчителі й далі підвищують кваліфікацію, готуючись до переходу на норми Нової української школи – нагадаю, що з наступного навчального року НУШ працюватиме вже не тільки в початковій, але і в середній школі.
Ми зробимо все можливе, щоб освітній процес на Донеччині був якомога безпечнішим, однак справжню безпеку дітям та дорослим зможе забезпечити тільки евакуація за межі області. Евакуація – це відповідально!".
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter