Павло Кириленко: "До опалювального сезону нам не вдасться повною мірою забезпечити Донеччину газом"

290894825 578506833831875 1981634588946343809 n
 
Про майбутній опалювальний сезон голова Донеччини Павло Кириленко поговорив на онлайновому засіданні Штабу з підготовки об'єктів ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 років під головуванням міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова.
 
"Доповів пану міністру, що на Донеччині питання нормального перебігу опалювального сезону значно ускладнюється тим, що на території області відсутнє газопостачання. Маємо бути реалістами: з огляду на воєнні дії, найвірогідніше, що до опалювального сезону нам не вдасться повною мірою забезпечити область газом. Відповідно, маємо перейти на альтернативні джерела опалення — із жорсткими обмеженнями щодо використання ресурсів", - розповів Кириленко.
 
За його словами, одне із головних завдань — пояснити населенню, що з середини жовтня до середини квітня на території області має залишатися мінімальна кількість людей. Усі, хто не задіяний у процесі оборони області або підтримки її життєдіяльності, мають виїхати.
 
"У розміщенні евакуйованих жителів області розраховуємо на підтримку інших областей України, і я вдячний кожному, хто таку підтримку вже надає. Зі свого боку підготували пропозиції та розрахунки актуальних потреб області для проходження опалювального сезону і надамо їх на розгляд відповідних урядових структур", - додав голова Донеччини. 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter