1

flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

У Краматорську лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя розповів, як досягти успіху (фото, відео)

antitila kramatorsk 3

20 березня в Донбаській державній машинобудівельній академії відомий музикант провів зустріч зі студентами та шанувальниками. Під час спілкування Тарас Тополя розповів про проект U-Report, волонтерську діяльність, життя музикантів і про те, чим відрізняються концерти в містах Донецької та Луганської областей від інших

На початку зустрічі молодь Краматорська дізналась про проект під назвою U-Report — це глобальний проект, у якому беруть участь понад 2 млн. молодих людей у всьому світі. Це система опитувань громадської думки за допомогою безкоштовних SMS.

«U-Report дає змогу безпосередньо та швидко збирати дані та здійснювати їхній аналіз. Він використовується для розширення прав і можливостей молоді та залучення до прийняття рішень на рівні громади», - розповіла учасниця проекту.

antitila kramatorsk 4

Студенти Краматорська с задоволенням приєдналися до U-Report і відтепер зможуть брати участь в різноманітних опитуваннях.

В другій чатині зустрічи всі бажаючи мали змогу поставити питання лідеру гурту «Антитіла» Тарасу Тополі. Зокрема, присутніх цікавило, чи займаються музиканти волонтерською діяльністю.

Тополя розповів про благодійний фонд під назвою «Вільні. UA», який збирає допомогу бійцям на передовій.

«В 2014 році до нас звернулися військові з проханням підтримати їх... На сьогодняшній день вже близько 8-9 мільйонів гривен трансформовано в різні необхідні для нашої армії речі – засоби захисту, медикаменти... В даний момент йде черговий збір необхідних речей», - сказав музикант.

«Успіх прийде тоді, коли ти будешь отримувати задоволення від справи»

Також у Тараса Тополі запитували, як людина може досягти усіху. На думку лідеру гурту «Антитіла», перш за все треба значи, чого ти хочеш.

antitila kramatorsk 5

«Треба сісти і подумати, що тобі дійсно треба. Може, це «подумати» буде тривати декілька років. Але в якийсь момент людина мусить знайти ту справу всього життя, яка буде віднімати купу часу, але приносити задоволення. І завжди потрібно рухатися далі. Успіх прийде лише тоді, коли ти будешь отримувати задоволення».

На питання, чим доводиться жертвувати заради роботи, Тарас Тополя зауважив, что найцінніше в житті – це час. І робота відбирає багато часу.

antitila kramatorsk 6

«Звісно, в першу чергу страждає родина. Ми вже більше місяця знаходимося у всеукраїнському турі. Рідні надсилають нам фото, відео, але вони не замінять живого спілкування. Це особливості професії. Але коли ми в Києві – ми не приймаємо участі у тусовках, а проводимо час зі своїми родинами...» - розповів музикант.

Концерти в Донецькій і Луганській областях не є прибутковими

Цікавило присутніх, чим відрізняються концерти в містах Донецької та Луганської областей від інших. Тарас Тополя розповів, що такі віступи, як в Краматорську, Покровську, Северодонецьку, не є комерційними.

«Затрати на те, щоб привезти техніку, звук, світло, значні. І якщо вдається вийти в нуль в фінансовому плані – ми щасливі. Тут річ трохи в іншому. Очевидно, що в цьому регіоні довгі роки українська музика не була в фаворі. В цих містах більше слухали російське. «Антитіла» – це сучасна україномовна музика... В цей непростий час ми намагаємося розвивати культуру споживання україномовної музики. Це процесс довгий, але ми працюємо в цьому напрямку», - сказав лідер гурту «Антитіла».

antitila kramatorsk 1

1 1 1 1 1 0 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.


Гиф баннер Эконом 1642324988

Добавить комментарий

evgenia

Как вы относитесь к купанию в проруби на Крещение?

Погода:

-1°C
Краматорск

Влажность 77%

Ветер 4 м/с

Давление 758 мм

Курс валют НБУ на 19.01.2022:

RUB 1 RUB 0.37322
USD 100 USD 28.4038
EUR 100 EUR 32.1943

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта