Спортсмени з Краматорська гідно представили місто на Молодіжному Чемпіонаті Європи зі скелелазіння

879657тамтам

У французькому місті Труа завершися Молодіжний Чемпіонат Європи зі скелелазіння.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту Краматорської міської ради.

В категорії U20 Краматорську міську територіальну громаду представляла вихованка Сергія Фоміна Кобець Анастасія, яка з третьої позиції у кваліфікації вийшла у фінал в трудності. У фіналі Анастасія подолала 42 зачіпки, що дозволило посісти їй 3 місце. В дисципліні болдеринг Анастасія посіла 6 місце в фіналі.

За результатами двоборства (олімпійська дисципліна) наша спортсменка посіла 3 місце і ще раз піднялась на п’єдестал пошани молодіжного Чемпіонату Європи.

Ще одна представниця Краматорської міської територіальної громади Ксенія Горєлова в категорії U18 піднялась на найвищу Європейську сходинку в дисципліні швидкість. Ксенія пройшла у фінал, будучи на другому місці в рейтинговому списку, а у фіналі покращила свої результати та здобула золото! Тренується Ксенія під керівництвом Ігоря Тяпкіна.