Учасників НМТ-2024 перевірятимуть за допомогою металодетекторів

1677265999
Під час Національного мультипрдметного тесту доброчесність учасників і учасниць контролюватимуть за допомогою ручних металодетекторів, систем відеоспостереження й пристроїв дистанційного моніторингу, інформує НУШ.

"Про це йдеться в спільному наказі Міністерства освіти і науки України й Міністерства внутрішніх справ “Про затвердження Порядку використання технічних пристроїв, необхідних для здійснення контролю за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання”. Ознайомитися з повним текстом документа можна за посиланням.

Зокрема, для забезпечення порядку й безпеки під час НМТ-2024 пункти тестування охоронятимуть поліційні підрозділи. Поліціянти також перевірятимуть учасників і учасниць за допомогою металодетекторів.

У випадку, якщо майбутні вступники відмовляться від проходження поверхневої перевірки або не погодяться показати, на що спрацював металодетектор, їх не допустять до складання НМТ.

Крім того, аудиторії та коридори тимчасових пунктів тестування обладнають:

  • камерами відеоспостереження;
  • пристроями відеофіксації;
  • пристроями дистанційного моніторингу.

Згідно з наказом МОН і МВС, передавання відеоданих має відбуватися в режимі реального часу з дотриманням законодавства про захист персональних даних.

Запис інформації з пристроїв відеофіксації забезпечуватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти. Матеріали зберігатимуть не менше ніж три місяці з дня завершення відеозапису.

У випадку, якщо матеріали використають на засіданні регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти, їх зберігатимуть не менше, ніж один рік, а відео, розглянуте на засіданні апеляційної комісії при УЦОЯО, – не менше, ніж п’ять років".

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter