Діти-Герої: Куликови Кіріл і Нікіта, учні 3-Б класу Опорного закладу загальної середньої освіти "Лідер"

429894183 794144872754632 6769788858072334445 n
 
Цей цикл новин від Управління освіти Краматорської міської ради розповідає про учнів, які є прикладом незламності, самовіддачі та патріотизму!
 
Повномасштабна війна в Україні зробила дітей завчасно дорослими, морально сильними й стійкими. Діти прагнуть перемоги України й намагаються наблизити її своїми добрими справами.
 
Не стали винятком маленькі патріоти, яким усього по 8 років, брати Кіріл і Нікіта Куликови, які підтримують наших воїнів, мужніх і незламних захисників України. Хлопчики кажуть: "Якщо ми допоможемо нашим військовим, вони допоможуть нам якнайшвидше повернутися додому, захистять нас і збережуть нашу країну. Ми будемо допомагати ЗСУ, поки не переможемо".
 
Тому під час літніх канікул, коли перебували в гостях у бабусі в с.Любимівка Дніпропетровської області, щодня ходили до клубу та з іншими селянами плели сітку для ЗСУ. А ввечері допомагали бабусі пекти смаколики й частувати ними військових. Окрім того, усі кишенькові гроші донатять на потреби української армії.
 
Кіріл і Нікіта - справжні герої, які вже у такому віці роблять все можливе для підтримки наших захисників. Нехай їхня воля і відданість стануть прикладом для інших дітей та дорослих!
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter