Вітання зі святом медсестрам Краматорська!

345462065 960655901598743 6489202823387012141 n
Сьогодні свято жінок, які присвятили своє життя справі милосердя і стали медсестрами! 12 травня — Міжнародний день медичної сестри. 
 
Центр сімейної медицини Краматорська привітав медичних сестер зі святом.
 
"Буремне сьогодення демонструє, що мужність і сміливість — риси, притаманні незламномуукраїнському народу. Кожен із нас, вірячи у Перемогу, продовжує бити ворога на власному фронті. Не полишаємо зусиль і ми, трударі царини охорони здоров’я.
Щодня долаючи нові перешкоди, ми допомагаємо своїм пацієнтам одужувати та відновлювати сили. Неабияких зусиль для цього докладаєте ви, дорогімедичні сестри. Саме сьогодні, 12-го травня, уМіжнародний день медичної сестри професійна спільнота і вся країна вітає вас із професійним святом.
Прийміть поздоровлення від нашої згуртованої та перевіреної життєвими випробуваннями команди! Знайте, ми щасливі бути поруч із вами як у радісні моменти злетів, так і в скороминущі хвилини відчаю! Зі святом, любі! Тримаймося разом і вірмо у Перемогу України!".
 
ДТМО Краматорська вітає зі святом і висловлює вдячність медсестрам.
 
"Сьогодні свято всіх медичних сестер, людей, які незамінні в нашій медичній системі. Вони є надією і підтримкою для пацієнтів, коли ті потребують допомоги найбільше. Медичні сестри - це ті, хто допомагає лікарям виконувати свою роботу, бути на посту 24/7 і дбати про благополуччя своїх пацієнтів. Тому, в цей день, від щирого серця наші привітання всім медичним сестрам. Дякуємо вам за вашу працю і будьте завжди здорові".
 
Довідка
 
Офіційно свято встановлено у 1971 році Міжнародною радою медсестер, а до цього відзначалося за рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста. Міжнародний або Всесвітній день медичних сестер святкується щорічно 12 травня – у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910).
 
Згідно з історичними довідками, під час Кримської війни Ф. Найтінгейл організувала у Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників (коаліції Франції, Османської імперії, Великобританії і Сардінії). Згодом вона заснувала перші курси сестер милосердя Англії. Сьогодні Ф. Найтінгейл відома як фундатор професії медичних сестер і ініціатор реформи шпиталів. Кожні два роки Міжнародний комітет Червоного Хреста вручає 50 медалей імені Флоренс Найтінгейл – найвищу нагороду для медичних сестер. Її у 1912 році заснувала Ліга Міжнародного Червоного Хреста і Червоного Півмісяця для медсестер і волонтерів медичної служби, що відзначилися у роки війни або в мирний час. 
 
Всесвітній день медичної сестри в Україні відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter