Краматорець Сергій Вівдич загинув, захищаючи Україну

34вивдич

Майор Сергій Вівдич загинув 9 березня 2022 року у боях у Київській області.

Про це розповіли в Краматорській міській раді.

Офіцер народився у Краматорську. З дитинства мріяв стати військовим. У 2014-му році пішов до ЗСУ. Служив у 19-й окремій ракетній бригаді «Свята Варвара», саме в її складі захищав Україну від окупантів.

«З початку агресії, яка настала в 14-му році, призвався на військову службу для захисту територіальної цілісності та Незалежності нашої України. Впродовж цього всього часу проходив службу у військовій частині. Не зважаючи на свій вік, намагався і робив все, щоб у нашій державі був мир та спокій, мирне небо було. І ось ця агресія переросла у війну, під час якої наш побратим, брат, старший начальник загинув. Це дуже велика втрата для нашого підрозділу, для нашої України», – розповів підлеглий загиблого воїна Олег.

За словами побратимів і підлеглих, майор Вівдич був чесним, справедливим, розумним та добрим. Вони зазначають, що він був хорошим офіцером та фахівцем своєї справи. Завжди допомагав, підтримував, якщо щось не знаєш, то підказував, вчив.

На момент повномасштабної війни родина майора перебувала у Краматорську і лише після 24 лютого він вивіз їх до Хмельницького. А сам повернувся захищати країну.

Офіцер загинув від важких поранень, яких зазнав під час виконання бойового завдання. Його екіпаж потрапив під обстріл з російського безпілотника.

Поховали військового у Хмельницькому 12 березня.

У Сергія залишилися дружина, мати, син, донька та онук.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter