Гуманітарні штаби «СпівДія. Хаб Донецька область» продовжують свою роботу

332252589 597825641885325 548524016959491649 n
5 березня 2023 року Національній волонтерській платформі та платформі для допомоги цивільному населенню «СпівДія» виповнився один рік.


Так, і в Донецькій області продовжує роботу мережа гуманітарних штабів від «СпівДія. Хаб Донецька область», що діють на базі молодіжних центрів та просторів, активних волонтерських організацій. Хаб надає комплекс сервісних послуг для підтримки цивільного населення, яке постраждало в наслідок війни в Україні. Протягом року в Донецькій області гуманітарну допомогу отримали 44518 осіб у 25 громадах області, повідомляє управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Гуманітарні штаби «СпівДія» від Національної волонтерської платформи та платформи для допомоги цивільному населенню «СпівДія» надають одноразову допомогу по всій території України за заявкою залишеною на офіційному сайті https://spivdiia.org.ua/ або через «гарячу лінію» 1545. Залишити заявку може кожна особа незалежно від того, знаходиться вона на території області чи за її межами і має статус внутрішньо переміщеної особи.

Гуманітарні бокси формуються в залежності від запиту людини – продуктові, гігієнічні набори, ліки, одяг тощо. Через сайт волонтерської допомоги «СпівДія» також можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, взнати, де розташовані дитячі простори неформальної освіти, де ваша дитина з користю проведе вільний час, та шелтери, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, які постраждали від війни та самоорганізувалися.
 
За матеріалами управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter